BYD מותג הרכב החשמלי מסין בישראל

שלמה מוטורס, חברה בבעלות משותפת של קבוצת שלמה וקבוצת אלייד, יבואנית BYD בישראל, תחל לשווק את כלי הרכב הפרטיים של המותג. השיווק יחל מסוף הרבעון השלישי של השנה. BYD (Build Your Dreams) היא יצרנית הרכב המובילה בעולם לכלי רכב המבוססים על הנעה חדשה (NEV), פעילה בארץ כבר למעלה מעשור ושיווקה עד כה בישראל אוטובוסים חשמליים מתוצרתה. שיווק דגמי הרכב הפרטיים מתוכנן להתחיל לקראת סיום הרבעון השלישי של 2022. החברה צפויה לפתוח ארבעה אולמות תצוגה מרשימים בפריסה ארצית, בהם יוכלו הלקוחות להתרשם ולרכוש את כלי הרכב. האולמות ייפתחו במיקומים מרכזיים: הראשון שבהם, צפוי להיפתח בפ"ת עם הגעת המשלוח הראשון של כלי הרכב בחודש ספטמבר. בחיפה, ייפתח בהמשך אולם נוסף, האולם בירושלים יפתח באוקטובר ואולם נוסף בבאר שבע יחל לפעול בדצמבר. עם תחילת השיווק, צפויה החברה להשיק אתר אינטרנט ידידותי, שיאפשר להזמין מכוניות באון ליין.

BYD הינה היצרנית המובילה בעולם לכלי רכב המבוססים על הנעה באנרגיה חדשה, שזכתה בציון דרך משמעותי נוסף במחצית הראשונה של 2022, עם מכירות שהסתכמו במעל ל-640,000 כלי רכב. נכון לכתיבת שורות אלו, BYD מכרה מעל ל-2 מיליון כלי רכב מבוססי אנרגיות חלופיות.

החברה נוסדה בשנת 1995, כחלוצה בטכנולוגיית סוללות. עם למעלה מ-27 שנות ניסיון בפיתוח סוללות, BYD שמה לה למטרה ליצור מערכת אקולוגית (eco-system) הפועלת באמצעות אנרגיה נקייה ומתחדשת תוך הפחתת התלות העולמית בדלקים מאובנים. BYD , מעצימה את החשמול בתחבורה בקנה מידה עולמי. כך למשל, החברה היא ה-OEM הראשון בעולם שהכריזה על הפסקת ייצור של כלי רכב עם מנועי בעירה פנימיים במטרה להתמקד בכלי רכב מונעי סוללות והיברידיות פלאג-אין.

לשלמה מוטורס, היסטוריה של הצלחות ומוניטין מכובד בתעשיית הרכב בישראל. שלמה מוטורס, מייבאת ומשווקת משנת 2008 אוטובוסים חשמליים של BYD, אחד מיצרני האוטובוסים החשמליים המובילים בעולם, עם כ-150 מסירות בשוק התחבורה הציבורי המקומי. בדומה ל-BYD, גם שלמה מוטורס מחזיקה בחזון לעולם ירוק יותר באמצעות פתרונות תחבורה מבוססי חשמל, חדשניים וברי קיימא.

אודות BYD

BYD (Build Your Dreams) היא חברת היי-טק רב לאומית המוקדשת למינוף החדשנות הטכנולוגית לחיים טובים יותר. BYD פועלת בארבע תעשיות הכוללות רכב, אלקטרוניקה, אנרגיה חדשה ומסילות רכבת. מאז היווסדה ב-1995, החברה פיתחה במהירות מומחיות בסוללות הנטענות מחדש, תוך תמיכה בלתי פוסקת בפיתוח בר קיימא, כשהיא מתרחבת בהצלחה לפתרונות אנרגיה מתחדשת גלובליים עם פעילות ביותר מ-70 מדינות ואיזורים. יצירת פתרון אנרגיה מאופס פליטות, הכולל ייצור חשמל סולארי במחיר נגיש, אחסון אנרגיה אמין ותחבורה חשמלית פורצת דרך, הפכה אותה למובילת התעשייה בסקטורים של תחבורה ואנרגיה. BYD, שבין משקיעיה ניתן למצוא את וורן באפט, נסחרת בשווקי המניות של הונג קונג ושנז'ן.

עוד מידע על החברה ב- www.byd.com

משרדי BYD אירופה ממוקמים בהולנד, זהו הסניף הראשון של קבוצת BYD מעבר לים, עם התחייבות לפתח את מותג הרכב הבינלאומי ולספק פתרונות ברי קיימא יעילים ובטוחים ברכבי הנעה חליפית באמצעות החדשנות הטכנולוגית המובילה בעולם.

אודות שלמה מוטורס

שלמה מוטורס בע"מ, המפיצה המורשית ונציגת  BYD Auto Co. בישראל היא חברת רכב מובילה בבעלות קבוצת שלמה וקבוצת אלייד.

לחברה היסטוריה מצליחה ומוניטין מכובד בתעשיית הרכב. בעליה של שלמה מוטורס מובילים את תעשיית הרכב בישראל במספר קטגוריות, ביניהן מכירת כלי רכב חדשים, דיגיטליזציה וחדשנות ומובילי שוק הליסינג והשכרת רכב כמו גם מכירת רכב משומש.

שלמה מוטורס הינה המפיצה הישראלית של האוטובוסים החשמליים של BYD, אחת מהיצרניות המובילות בעולם בשוק האוטובוסים החשמליים, מאז 2008 עם למעלה מ-150 מסירות עד היום.

ג'קי אביב, מנכ"ל שלמה מוטורס: "אנחנו גאים להשיק בישראל את כלי הרכב הפרטיים של אחד ממותגי הרכב החשמליים המובילים בעולם. שלמה מוטורס, פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם היצרן כבר למעלה מעשור, עם תחילת הניסויים הראשונים של אוטובוסים חשמליים בארץ. עדות נוספת לקשר החזק בין שתי החברות, ניתן למצוא בהחלטה להתחיל בשיווק כלי הרכב הפרטיים בישראל, במקביל לתחילת שיווקם באירופה. אנו מתכננים לפתוח אולמות תצוגה בפריסה ארצית כבר במהלך החודשים הקרובים, על מנת שהצרכן הישראלי יוכל לבוא ולהתרשם מהטכנולוגיה המתקדמת ש-BYD מציעה".

צילומים: אתר יצרן BYD

 

 

להדפסה

שיתוף המאמר:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg