תערוכת המכוניות של פרנקפורט עוברת למינכן

תערוכת המכוניות ה- IAA הינה התערוכה הבינלאומית הגדולה בעולם. החודש, היא מתקיימת בפעם ה -69 במספר ומציגה לציבור ולחובבי המכוניות, את כל החידושים והמגמות האחרונות בעולם הרכב. התערוכה מתקיימת במגרש הביתי לתעשיית הרכב הגרמנית המשמעותית ביבשת אירופה ונחשבת בכל העולם כמובילה ואיכותית.

התערוכה, התקיימה לאורך שנים במרכז הירידים ה-"מאסה" בפרנקפורט. השנה לראשונה בהיסטוריה, היא עוברת לעיר מינכן. התערוכה תתקיים באופן מצומצם מבעבר בין התאריכים: 7-12 בספטמבר. שם התערוכה: IAA Mobility והיא תתמקד בתעשיית הרכב המקומית, במהפכת כלי רכב חשמליים ובניידות עירונית חכמה. בתערוכת הרכב, ישתתפו יותר מ -1000 מציגים.

המציגים

Static photo
אאודי– תציג גרסת קונספט כתחליף לרכב המנהלים שלה ה- A-8 בגרסה חשמלית ובשילוב של מערכות אוטונומיות מתקדמות. בנוסף תציג את דגם ה- A-6 e-tron בגרסת הנעה חשמלית מלאה שתשווק ב- 2022. אודי סקייספירה מכונית הקונספט של חברת סקייספירה העקרונות של אוטונומיה ברמה 4, כלומר הרכב יכול לנסוע ללא סיוע נהג בכבישים המצוידים בתשתיות מתאימות.  ההנעה אחורית והמנוע ומספק 624 כ"ס לגלגלים האחוריים.
VOLKSWAGEN ID.5 GTX Covered Drive

פולקסווגן – שהינה היצרנית הגרמנית המובילה בתחום החשמל, שעוד ב- 2019 השיקה בפרנקפורט את הדגם המשפחתי ה- ID-3, תחשוף בתערוכת מינכן את ה- ID-5 GTX מדובר ברכב במבנה SUV גדול עוצמתי וספורטיבי בהנעה חשמלית מלאה.

ב.מ.וו – תחשוף את ה- i-4 מכונית חשמלית

Showcar Mercedes-AMG GT Concept

מרצדס – תחשוף סדרת דגמים חשמליים מסדרת ה- EQE ו- EQG בגרסת קונספט. בנוסף מרצדס חושפת את ה- AMG GT 73e  בתצוגה מקדימה ותהיה הראשונה בסדרה של דגמי פלאג-אין היברידיים חדשים של מרצדס-AMG הגרסה משודרגת של מנוע ה- V8 בנפח 4.0 ליטר V6 המשודך למנוע חשמלי, אמור לספק שיפור ביצועים בהספק של כ- 800 כ"ס.

סמארט – לאחר שיתוף פעולה בין מרצדס ליצרניות, לטוס, וולוו, פולסטאר וג'ילי הסינית. סמארט תציג דגמים בהנעה חשמלית בהם קונספט של קרוסאובר אורבני. הדגם, מצויד במנוע אחורי 268 כ"ס ובסוללה של 70kWh  המיועד לטווח נסיעה של 311 קילומטרים.

קופרה – תחשוף לראשונה דגם חשמלי שיתאפיין על ביצועים ספורטיביים וטווח נסיעה של מעל ל- 500 ק"מ.

לאתר התערוכה:

https://www.iaa.de/en/mobility/for-visitors?gclid=Cj0KCQjwvaeJBhCvARIsABgTDM5P8KnYon3ekm5KiYbml8xBRUEFs7S90TiszfwCWZJixgYOpXRuLq8aAsZbEALw_wcB

 

להדפסה

שיתוף המאמר:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg