תחביב – אוסף המכוניות של רוני

טיפ חשוב לחיים טובים, לעשות מה שאוהבים. רוני צוויק מנהל צי הרכב בחברת לומיניס, חבר בפורום נוהגים היי-טק משלב את מקצועו בתחביבו הקשור לעולם הרכב וכל זאת באהבה רבה. יש לו מכוניות ספורט, יוקרה, משפחתיות ,מסחריות ועוד. צי המכוניות באוסף המרהיב שלו מונה כ-300 מכוניות מסוגים שונים. את המכוניות הזעירות הוא מחנה על גבי מדפים במשרדו ואף דואג לפנק בטיפול תקופתי.

מאת: נועם קום
רוני צוויק, אינו מסתפק בניהול צי החברה המונה כ- 140 מכוניות וכל הנוהגים בהם. בנוסף וכתחביב הוא מנהל את צי המכוניות הממוזערות והיוקרתיות שלו. את האוסף החל עוד לפני 15 שנים. רוני מעיד על עצמו כי מאז ומתמיד אהב את עולם המכוניות, על כן בחר לאסוף דגמי מכוניות ממוזערים. האוסף מורכב מדגמי מכוניות שונים ומגוונים שמקורם בארץ ובחו"ל, האוסף החל מרכישות עצמיות וממתנות שקיבל מחבריו לעבודה, מכרים ומבני משפחה. כל מכריו של רוני יודעים כי לשמח אותו צריך רק דבר אחד על 4 גלגלים, מכונית מזערית לאוסף. כך שבכל נסיעה לחו"ל חושבים גם על רוני וחוזרים כמובן עם דגם מכונית המתווסף לאוסף המיוחד.
שאלות לרוני:
ש. מהי המכונית הראשונה באוסף ?
ת. הדגם הראשון היה דגם של מרצדס 1936 לפני 15 שנה קניתי אותו בעיר אילת מאז התאהבתי ברעיון וכך התחלתי את האוסף שלי.
ש. האם הפכת את הרעיון למרכז מבקרים ?
ת. אין אדם המגיע למשרדי, ומבחין באוסף ואיננו מתפעל. כל מכרי ועמיתי לעבודה שמעו כבר על האוסף והגיעו לראותו. בחופשות בהן ההורים מביאים את ילדיהם לעבודה, הם מבטיחים להם ומספרים מראש על האטרקציה ה"חמה" בחברת "לומיניס"- אוסף המכוניות במשרד של רוני. כשהילדים מגיעים, הם מביעים התלהבות רבה ואינם מעוניינים לעזוב. כמו כן, גם ספקים, לקוחות ואורחים נהנים גם הם מאוסף המכוניות ולעיתים שוהים במשרד שעה ארוכה בבחינתו על כל מרכיביו.
ש. האם המכוניות זוכות לטיפול תקופתי ?
ת. את המכוניות אני דואג לנקות מידי פעם באמצעות מברשת עדינה ומטלית לחה ברור כי אינני עושה זאת כל יום, מפני שמדובר בעבודה מורכבת.
ש. מה אמצעי הביטחון לשמירת האוסף היוקרתי ?
ת. כמובן שכאשר אינני נמצא במשרד, המשרד נעול במנעול פלדלת וכן מצויה במשרדי מצלמה שפועלת 24 שעות ביממה.
להדפסה

שיתוף המאמר:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg