שינויים בקבוצת סמלת


קבוצת סמלת מתקדמת בחווית השירות והמכירה

מנכ"ל קבוצת סמלת, מודיעה על שינוי ארגוני והקמת חטיבות שיווק ודיגיטל

24/2/20
דני איטליאנו,
אשר משמש מנכ"ל חטיבת הפרימיום של הקבוצה, ימונה למשנה מנכל סמלת וירכז תחתיו אתפעילות מכירת מותגי הרכב הפרטי (סובארו, פיאט) ופעילות מותגי רכבי הפרימיום (Jeep, אלפא רומיאו, אבארט, קרייזלר, דודג') לצד ניהול מכירת רכב היוקרה (פרארי ומזראטי).


אסף אבישר,
המשמש מנכ"ל חטיבת הרכב הפרטי, ימונה אף הוא למשנה למנכ"ל סמלת ,יקים וינהל את חטיבת השיווק והדיגיטל של הקבוצה לצד ניהול מוקד המכירות של הקבוצה ומועדוני הלקוחות. בנוסף ימשיך אסף לנהל ולרכז את פעילות יפנאוטו.

מנכ"ל קבוצת סמלת, שי פלדמן ציין: "השינויים הינם מהלך ארגוני משמעותי שיאפשר לחטיבות החדשות, יחד עם כלל הקבוצה, לפעול יחד בסינרגיה על מנת לבנות תהליכי מכירה מתקדמים, ליווי מסע לקוח וחוויית לקוח מותאמים אישית למשך כל החיים. מטרת השינוי הארגוני הוא בניית חברה ממוקדת ומקצועית שתהווה בסיס איתן לצמיחה, תיתן מענה ברמה גבוהה לצרכי הלקוחות, ותדע להגיב במהירות לשינויים ולמגמות עתידיות בעולם הרכב ובעולמות משיקים. חטיבת השיווק והדיגיטל שאנו מקימים תנצל את עוצמת כלל האייקונים והמותגים הייחודיים של הקבוצה ותקים מחלקות ייעודיות ומקצועיותכדי להצעיד אותנו קדימה, מתוך מחויבות להפוך לקבוצה מובילה בתחום הדיגיטל, ה-BIG DATA ומועדוני הלקוחות. חטיבת הרכב הפרטי והיוקרה החדשה תפעל כגוף מוביל, תוך מקסום הידע הרב שנצבר בחברה".

קבוצת סמלת הינה היבואנית של מותגי הרכב: סובארו, פיאט, JEEP, אלפא רומיאו, פרארי, מזארטיIVECO, קרייזלר, ראם ודודג'. בנוסף, בבעלות קבוצת סמלת נמצאות החברות אוטו איטליה רומניה (פיאט, אלפא רומיאו, Jeep, מזראטי).

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg