רז הימן והלל סגל מצוות פוינטר לראלי אבו-דאבי

רז הימן והלל סגל מצוות פוינטר מקבוצת Power Fleet צמד הספורטאים המעוטרים ביותר בישראל בתחום הספורט המוטורי אשר מתחרים במרוצי ראלי רייד ברחבי העולם,

ישתתפו בראלי אבו-דאבי 2021; ABU DHABI DESERT CHALLENGE אשר חוגג השנה גם 30 שנה. הראלי יתקיים בין התאריכים 5-11.2021. בשנת 1996 ניסה הימן להירשם לתחרות אך כניסתו כישראלי נמנעה. שנה לאחר מכן בזכות מאמציו של מוחמד בן סוליים, מארגן הראלי, התחרה הימן באיחוד האמירויות רכוב על אופנוע וסיים במקום ה- 15 מתוך כ- 80 אופנועים.

אתגר המדבר האגדי של איחוד האמירויות הערביות, הוא אחד מאירועי הקרוס קאנטרי הבינלאומיים היוקרתיים ביותר בעולם שהוקמו בשנת 1991 על ידי מוחמד בן סוליים אגדת ספורט מוטורי אמירטית ונשיא EMSO, ברבות השנים השתתפו בו מהשמות הגדולים ביותר בספורט המוטורי הבינלאומי שהתמודדו עם הדיונות של איחוד האמירויות הערביות, כולל Carlos Sainz, Colin McRae, Ari Vatenan, Heinz Kinigadner. האופנוען הספרדי Marc Coma מחזיק כיום בשיא של שמונה תארים ב- ADDC, וזכה כמעט בכל המרוצים משנת 2006 עד פרישתו בשנת 2015. החל משנת 2009 המרוץ נכנס לעידן חדש כאשר שמו שונה לאתגר המדבר של אבו דאבי; עם 5 ימי תחרות ברחבי אמירות אבו דאבי בחסות הממשלה, ובשיתוף ארגון הספורט המוטורי של האמירויות (EMSO). במהלך אתגר המדבר באבו דאבי, המתחרים יעברו יומיים של רישום ובדיקות טכניות ולאחר מכן יצאו להקפה במסלול המפורסם של יאס ומשם יתחילו את הראלי במשך 5 ימים במדבר. בהיותו הסבב האחרון לשנת 2021 באליפות העולם של ה- FIA והן באליפות העולם של ה -FIM, וכמבחן כוחות אחרון לפני הדקאר, צפויים להשתתף טובי הרוכבים והנהגים מהקבוצות הרשמיות של טויוטה, מיני, KTM, הונדה והוסקוורנה.

על רז והלל מצוות פוינטר:

רז והלל חולקים את תא הרכב של צהובה יחד כבר 18 שנים ברציפות, התחרו ביותר מ 25 מרוצי ראלי בינלאומיים ונחשבים לנהגי השטח הבכירים והמעוטרים ביותר בישראל, זוכי פרס שרת התרבות והספורט לספורטאים מצטיינים לשנת 2009. הלל סגל, נווט הצוות, בן 72, בעל מוסך ליוגב. הנהג רז הימן, בן 57, בעל חברת ראלי טריפ. בשני העשורים האחרונים חזר הצוות מתחרויות הראלי בהן השתתף עם הישגים רבים.

אילן גולדשטיין, מנכ"ל פוינטר מקבוצת Power Fleet מציין: "אנו נכנסים לשנה ה- 19 לחסות הרשמית של פוינטר לצמד הספורטאים המוטוריים הטוב בישראל, אשר בעקביות ונחישות משתתפים במרוצים בינלאומיים. היחסים החדשים עם איחוד האמירויות  ופתיחת השמיים יאפשרו להם להמשיך להשתתף במרוצים נוספים בהם נתמוך".

רז הימן מצוות פוינטר ציין כי "מבחינתי אני סוגר מעגל אחרי 24 שנים. זה מרוץ שמלווה בהתרגשות רבה כיוון שהפעם אנחנו מגיעים כישראלים, בטיסה ישירה, עם דגל ישראל על הרכב והביגוד, בגאווה גדולה ובמטרה להניף את דגל ישראל בגאון".

צילומים: רמי גלבוע

להדפסה

שיתוף המאמר:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg