קיה סטוניק חדש

קיה סטוניק חדש

הסטוניק, מתחדש עם מנוע משופר, מערכות בטיחות ומולטימדיה גם בגרסת GT Line ספורטיבית. מחיר מ- 117,900 ש"ח
16/11/20

קיה ישראל השיקה את הקרוסאובר שלה הקיה סטוניק, עם שורת עדכוני עיצוב, אבזור ובטיחות ובגרסת GT Line מעוצבת ומאובזרת.

עיצוב- העיצוב החיצוני של הסטוניק GT Line, מעניק למראה של הרכב דגשים ספורטיביים, בהשראת דגמי ה-GTהחזקים. עיצוב הפגוש הקדמי שודרג באמצעות שילוב של פנסי ערפל LED, שלושה פתחי אוויר נפרדים בחזית הרכב וקישוט מתכתי לאורך השפה התחתונהושבכה קדמית בסגנון "אף הנמר" שזוכה גם היא לעיצוב ייחודי. מאחור, פגוש בולט יותר מבדל אותו מגרסאות הסטוניק האחרות, עם עיצוב המדמה צינור מפלט כפול, מפזר אוויר אחורי, ולוגו ייעודי.

בעיצוב הפנים, השינוי הבולט בתא הנוסעים של סטוניק GT Line, הוא גימור בסגנון סיבי פחמן על לוח המחוונים.גרסת ה GT Line מציעה גם מושבים ייחודיים המרופדים בד שחור בשילוב דמוי עור עם תפרים ניגודיים בצבע לבן. הנהגים נהנים גם מהגה חדש בצורת D מצופה בעור מחורר, עם סמל הדגם ותפרים ניגודיים. להשלמת האווירה והמראה מצויד ה GT Line בחלון גג חשמלי נפתח ובחישוקי 17 אינץ' בעיצוב ספורטיבי. גרסת זו מחליפה את גרסת הפרימיום.

מנוע- קיה סטוניק המשודרג, מציג שיפורים משמעותיים לעומת מנוע הטורבו בנזין הקיים, עם יעילות משופרת, ופליטות CO2 נמוכות יותר. מנוע ה T-GDI (טורבו בנזין הזרקה ישירה) בנפח 1.0 ל' מסדרת Smartstream העדכנית, מספק 100 כ"ס ו 17.5 קג"מ.

בטיחות- הסטוניק מתחדש במגוון מערכות מתקדמות לסיוע לנהג (ADAS) – מערכת סיוע במניעת התנגשות קדמית (FCA) המזהה הולכי רגל, כלי רכב וכעת גם רוכבי אופניים, מערכת למניעת סטייה מהנתיב (LKA), התראת ערנות הנהג (DAW), ומערכת סיוע לשמירה על מרכז הנתיב (LFA).

מערכת LFA שולטת על ההיגוי בהתאם לכלי הרכב הנמצאים מלפנים ותנאי הכביש. המערכת פעילה עד מהירות של 180 קמ"ש ומשתמשת במצלמה לניטור סימוני הנתיב ושמירת הסטוניק במרכזו.

לראשונה, מערכת חדשה להתראה על נוסעים מאחור (ROA), המתזכרת את הנהג לביצוע בדיקת המושב האחורי בטרם יציאה מהרכב.

אבזור- הסטוניק המעודכן כולל כסטנדרט מסך מגע משודרג, בגודל 8.0 אינץ', עם תמיכה מלאה בעברית ומגוון אפליקציות כגון WAZE , פנגו ורדיו אינטרנטי, קישוריות Apple CarPlayו-Android Auto . בנוסף קיימת תצוגה דיגיטלית חדשה בעלת רזולוציה גבוהה בגודל 4.2 אינץ' בלוח המחוונים, חיישני חנייה אחוריים וב- GT Line גם חיישנים קדמיים.

מחירים:

1.0 ל' טורבו EX– 117,900 ₪

1.0 ל' טורבו GT-Line– 122,900

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg