קיה סורנטו החדשה בישראל

חברת טלקאר, החלה בשיווק קיה סורנטו החדש, SUV 7 מושבים עוצמתי, מתקדם ורב-תכליתי, דור רביעי לספינת הדגל של דגמי ה-SUV של קיה.  הסורנטו החדש הוא הרכב הראשון המבוסס על הדור החדש של פלטפורמת דגמי ה-SUV בגודל בינוני של קיה. בשילוב עם מרכב  גדול יותר הממקסם את המרחב לנוסעים ולמטען, פלטפורמה זו מבטיחה שהסורנטו הוא אחד מדגמי ה-SUV בעלי שלוש שורות מושבים הרב-תכליתיים והמרווחים ביותר הנעים כיום על הכביש.

עיצוב חיצוני– חזית הסורנטו התפתחה הודות לפרשנות חדשה לשבכה הקדמית בסגנון "אף הנמר" שהיא סימן ההיכר של קיה, המציגה צורה רחבה יותר העוטפת באופן אורגני את הפנסים הראשיים המשולבים בשני צידיה. הדגם החדש, עם רוחב של 1,900 מ"מ (+10מ"מ), אורך של 4,810 מ"מ (+10מ"מ) ובסיס גלגלים של 2,815 מ"מ (+35 מ"מ), גדול ומרווח יותר מהדגם אותו הוא מחליף.

עיצוב פנימי- תא הנוסעים, מצויד בחומרים איכותיים במיוחד ובמערכת מידע ובידור מן המתקדמות ביותר, תוך שמירה על המרחב והרב-תכליתיות המאפיינים את הסורנטו לדורותיו. לוח המחוונים הדיגיטלי של הנהג, בגודל 12.3 אינץ', משולב עם מסך מגע בגודל 10.25 אינץ' של מערכות המידע, הבידור והניווט הממוקם במרכז לוח המכשירים. הם מציגים מידע בקו הראייה של הנהג ויוצרים חווית משתמש חדשנית במסך רחב. במוקד לוח המכשירים נמצאים פתחי האוויר המסודרים בצורה אנכית, עם מסגרת בצבע כרום הנמשכת לתוך הקונסולה המרכזית הממוקמת בין המושבים. תא הנוסעים משלב קישוטים מתכתיים ומשטחים מובלטים בעלי אפקט משיי. חומרים אלה מיושמים בכל רחבי החלל הפנימי ולרוחב לוח המכשירים ומעניקים לתא הנוסעים מראה אלגנטי ייחודי. הסורנטו מוצע עם מבחר של בד שחור או אפור בדגמי בנזין, דיזל והייבריד, וריפודי עור אפור או שחור בדגם פלאג אין.

מנוע ותיבת הילוכים- הסורנטו החדש יהיה לראשונה עם חטיבות הינע היברידיות, שכוללתו גרסאות היברידיות והיברידיות נטענות מגוון הדגמים והמנועים כולל:

סורנטו Urban בנזין– דגם זה מגיע עם מנוע בנזין בהזקה ישירה (GDI) בנפח 2.5 ל' המפיק 180 כ"ס, המשודך לתיבת הילוכים אוט' פלנטרית עם 6 הילוכים.

סורנטו Urban דיזל– דגם זה מגיע עם מנוע טורבו דיזל בנפח 2.2 ל' המפיק 202 כ"ס, המשודך לתיבת הילוכים אוט' כפולת מצמדים (מצמדים "רטובים") עם 8 הילוכים.

סורנטו EX היברידי HEV– דגם זה מגיע עם מנוע בנזין 1.6 טורבו המשולב עם מנוע חשמלי- שילוב של שני מנועים אלו מפיק 230 כ"ס, המשודכים לתיבת הילוכים אוט' עם 6 הילוכים.

סורנטו Premium פלאג אין PHEV– דגם זה מגיע עם מנוע בנזין 1.6 טורבו המשולב עם מנוע חשמלי ואפשרות טעינה חיצונית- בדגם זה ההספק עומד על 265 כ"ס וגם במקרה זה תיבת ההילוכים אוט' עם 6 הילוכים.

בטיחות– הסורנטו, מציע רמות גבוהות יותר של בטיחות אקטיבית ופסיבית, הודות למערך משופר של מערכות סיוע לנהג. חבילת בטיחות מקיפה הכוללת: מערכת אקטיבית למניעת התנגשות כולל תנועה חוצה בצומת (FCA-JX), התראה ותיקון היגוי בסטייה מנתיב (LKA) , התראה על רכב ב"שטח מת" (BCA), חיישני תנועה למניעת שכחת ילדים מאחור (ROA), מערכת אקטיבית לניטור תנועה חוצה מאחור כולל בלימה (RCTA).

7 כריות אויר כולל כרית אויר קדמית במרכז הרכב החוצצת בין הנהג לנוסע.

בקרת שיוט אדפטיבית עד עמידה במקום, כולל מצב זחילה בפקק תנועה.

בפנסים ראשיים מסוג LED.

בקרת אקלים דו אזורית כולל פתחי מיזוג אויר לשורת המושבים השניה והשלישית.

בלם חניה חשמלי כולל Auto Hold.

במפתח חכם Keyless.

בציון בטיחות מקסימלי- 8.

אבזור- רמת האבזור מורחבת וכוללת: מערכת מולטימדיה בעלת מסך רכב בגודל 10.25" הכולל WAZE מובנה, תפריטית בעברית ותמיכה ב- Apple Car Play ו- Android Auto.

תוספת עיקריות לדגם EX היברידי (בנוסף לדגם Urban):

לוח מחוונים שכולו מסך דיגיטלי בגודל 12.3".

חישוקי גלגלים בגודל 19".

משטח טעינה אלחוטי לטלפונים סלולריים.

בורר הילוכים בצורת חוגה (Shift By Wire).

תוספות עיקריות לדגם Premium פלאג אין היברידי (בנוסף לדגם Urban ו- EX):

ריפודי עור.

הנעה כפולה 4WD.

מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית (מושב נהג כולל זיכרון, כיוון תמיכה צידית והארכת בסיס).

חימום ואוורור למושבים הקדמיים.

חלון גג פנורמי נפתח.

תאורה אחורית מסוג LED.

פתיחה וסגירה חשמלית של דלת תא המטען (כולל פתיחה ללא מגע).

תצוגה "חיה" של שטחים מתים (BVM- Blind-Spot View Monitor).

חיישני חניה עם תצוגת 360 מעלות.

תצוגה עילית של נתוני הרכב.

התנהגות כביש– הסורנטו, מעניק נסיעה בטוחה ונוחה עוד יותר ואופי נהיגה מספק ומהנה יותר מקודמו, הודות למערכת מתלים עצמאיים לחלוטין שעברה שדרוג משמעותי. בסיס הגלגלים הארוך יותר ב-35 מ"מ תורם גם לשיפור כללי של נוחות השיוט, ואילו מבנה המרכב החדש עם הגדלה ממוצעת של 4% בחוזק המתיחה בכל רחבי המבנהתורם גם הוא להפחתת הרעידות בחלק התחתון של המרכב.

מחירים:

סורנטו Urban 2.5 ל' בנזין (קוד דגם 894)- 234,900  ₪. 

סורנטו Urban 2.2 ל' טורבו דיזל (קוד דגם  895)- 244,900 ₪. 

סורנטו EX היברידי HEV (קוד דגם 891)- 259,900 ₪.  

סורנטו Premium פלאג אין היברידי PHEV (קוד דגם 892)- 289,900 ₪.  .

 

 

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg