סקודה קודיאק ביזנס

קודיאק ביזנס חדשה

רמת גימור חדשהומוזלת לסקודה קודיאק ביזנס, מנוע בנזין 1.5 ליטר 150 כ"ס במחיר 171,990 ₪.
29/10/19

צ'מפיון מוטורס, יבואנית מותג סקודה, החלה בשיווק גרסת כניסה חדשה במחיר אטרקטיבי לדגם הקודיאק.
רמת הגימור, שתקרא
Business תציע בדומה לרמת הגימור Ambition מנוע בנפח 1.5 ליטר TSIעם 150 כ"ס בהבדלי אבזור קלים בהשוואה לרמת גימור Ambition, וזאת במטרה לבוא לקראת לקוחות סקודה במחיר אטרקטיבי לקודיאק, תוך שמירה על הסטנדרטים האיכותיים והמוכרים של ענקית הרכב הצ'כית.
הבדלי האבזור אינם נוגעים לחבילת הבטיחות של דגמים אלו, שכן רמת האבזור
Businessשתוצע כסטנדרט, תכלול ניטור מרחק מלפנים ובלימת חירום, מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב, ובקרת שיוט אדפטיבית. הקודיאק תוצע בתצורת 7 מקומות. כמו כן, בהתאם לעדכוני המוצר ונראותו המחודשת, כלי הרכב יעוטרו בכיתוב אותיות מותג SKODA בכרום, עדכני ואלגנטי, שיחליף את הלוגו של סקודה על דלת תא המטען.

רמת גימור Business מציעה מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות: בקרת שיוט אדפטיבית המאפשרת שמירה על מרחק קבוע מכלי הרכב מלפנים באופן אוטומטי יחד עם שמירה על מהירות המוגדרת באופן דינאמי (עד 160 קמ"ש) מערכת Front Assist המנטרת מרחק לפנים, מתריעה מסכנות ובמקרה הצורך אף מאטה ובולמת את הרכב, ומערכת Lane Assist למניעת סטייה מנתיב &ndash מערכת המפעילה תיקון היגוי באופן אקטיבי.

במקביל למערכות אלו, Business מציעה את כל המערכות האלקטרוניות המוכרות, וביניהן: 7 כריות אוויר, מערכת למניעת נעילת גלגלים ABS- Anti Locking Brake System, מערכת לבקרת על יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעה ESC – Electronic Stability Control, מערכת (Hill Hold Control) H.H.Cלסיוע בעת זינוק בעליה, ומערכת לסיוע בבלימות חירום BAS – Brake Assist System. (מפרטים מלאים מצורפים).

מחירים ש"ח:
סקודה קודיאק 1.5 בנזין
Business 171,990
סקודה קודיאק 1.5 בנזין 182,990 Ambition

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg