סקודה קאמיק

סקודה קאמיק

קאמיק, רכב פנאי שטח קטן וחדש לסקודה. מנוע טורבו בנזין בנפח 1.0 בשלב ראשון, בישראל ב- 2020.
16/10/19

למשפחת רכבי הפנאי שטח של סקודה בהם הקודיאק הגדול, קרארוק בנוני מצטרף כעת הקאמיק שהינו רכב SUV בגודל קטן המתבסס על סקודה סקאלה אך עם מרכב מוגבה. המידות עם אורך של: 4,241 מ' ובסיס גלגלים של 2,651 מ' שמעניק מרחב פנימי גדול ויעיל. נפח תא המטען כ- 400 ליטר.

עיצוב- הקאמיק מעוצב בקווי העצוב האופייניים לסקודה. מבנה קרוסאובר אלגנטי, עם קווי זרימה חדים ובולטים. בחזית העיצוב דינאמי שכולל כונס אווירמהודר דמוי מפלים. פנסי חזית צרים בשילוב שדירת פנסי לד ופגוש אגרסיבי. החלק האחורי בסטייל ספורטיבי. עיצוב הפנים כמקובל בדגמי סקודה בדגש על שילוב של חומרים איכותיים. בולט בו מסך המולטימדיה הרחב, ולוח שעונים בעיצוב חדשני. גלגל ההגהבעל 3 צלעות הזהה לדגמי סקודה.

מנוע ותיבת הילוכים- הקאמיק כולל מנוע טורבו בנזין בנפח 1.0 ליטר בעל 3 צ'ילנדרים, המספק 113 כ"ס. תיבת ההילוכים DSG כפולת מצמדים המוכרת מדגמי סקודה והיא כוללת גם מנופי הפעלה להעברת הילוכים ידנית המצויים בגלגל ההגה.בנוסף לקאמיק מנוע טורבו דיזל ובהמשך יצטרף לסדרה מנוע בנזין בנפח 1.5 ליטר.

הקאמיק עם נתונים טובים בכל הקשור לביצועים והתנהגות כביש. היא תשתלב בהצלחה כמו הקודיאק והקארוק, בקטגורית רכבי הפנאי שטח הקטנים המשווקים בישראל בהם: קיה סטוניק, סיאט ארונה, טויוטה CHR, יונדאי קונה, רנו קפצ'ור וניסאן ג'וק.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg