סקאיוול מאריכה אחריות ל- 8 שנים או 200 אלף ק"מ

קבוצת כדורי יבואנית סקאיוול בישראל, הודיעה על הארכת האחריות הינה חלק מצעדי היצרן להגדרת ישראל כשוק אסטרטגי עולמי לחדירת SKYWELL לשווקים נוספים. המותג SKYWELL , משווק כבר היום בלמעלה מ- 50 מדינות בעולם וחזון היצרן הוא לייצר מיליון מכוניות ב-2030 ולהפוך לאחת מעשרת יצרני הרכב החשמלי הגדולים בעולם. תחת אסטרטגיה זו תשיק היצרנית בשנה הקרובה 3 דגמים נוספים בסגמנטים שונים. הדגם הראשון אמור להחשף בתערוכת פריז הקרובה ולהתבסס על מכונית הקונספט SKYHOME המרהיבה אשר הוצגה בתערוכת ביג'ינג האחרונה.

מעתה, תהפוך SKYWELL גם למי שמעניקה את תקופת האחריות הארוכה ביותר בקטגוריה- 8 שנים או 200 אלף ק״מ, ללקוחות חדשים או קיימים, ללא כל עלות. האחריות עד כה עמדה על 8 שנים או 150 אלף ק״מ, ו- SKYWELL היא היחידה המרחיבה את האחריות למשך הזמן הארוך ביותר. מהלך המעיד על אמינות הסוללה ויסייע בשימור מעמד הרכב בשוק היד שנייה. ראוי לציין כי בשונה מהמקובל כי חברת SKYWELL לא מגבילה את אופן הטעינה, קצב הטעינה ואחוז הטעינה.

דגם הפרימיום של סקאיוול- ET5, מגיע עם אבזור נדיב במיוחד הכולל בין היתר: קוקפיט דיגיטלי מלא של תא הנהג  הכולל לוח מחוונים דיגיטלי במידה נדיבה של 12.3 אינץ' ובנוסף מסך מגע ענק בגודל 12.8 אינץ'.  גג שמש פנורמי נפתח ומוצל הגדול בקטגוריה, דלת תא מטען חשמלית, 22 תאי אחסון, נפח תא המטען 467 ליטרים ומושבים קדמיים חשמליים עם 3 זכרונות, הכוללים חימום ואוורור וכן מצב לינה. תאורת לייזר משולבת LED (למעט פנסי ערפל אחוריים), בקרת אקלים מתקדמת עם מסנן חלקיקים ברמת N95, סייען חנייה אוטומטי בניצב ובמקביל ומצלמת 'מעוף הציפור'.

מעוז אלמגור, מנהל פעילות SKYWELL בישראל: ״זהו צעד נוסף הנובע מהגדרת ישראל כשוק אסטרטגי עולמי מועדף, מעוצמתו של היצרן והשותפות ההדוקה עם קבוצת כדורי. לצד עלויות האחזקה הנמוכות ושגרת הטיפולים המחייבת טיפול פעם בשנתיים או 40 אלף ק"מ בלבד, אין לנו ספק כי הדבר גם יעניק בטחון ללקוחות היד שנייה של הרכב.

צילום: אוטוקום

 

 

להדפסה

שיתוף המאמר:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg