סוזוקי S-CROSS חדש הושק בישראל

מכשיר תנועה, השיקה את ה- S-CROSS מחליף דגם הקרוסאובר המשפחתי של סוזוקי. המנוע עם הטכנולוגיה ההיברידית של סוזוקי. מערכת ה- 4X4 , מערכות בטיחות מתקדמות, וחבילת אבזור עשירה. המחיר אטרקטיבי בקטגורה.

עיצוב- ה – S-CROSS  החדש קשוח מבחוץ, אך מאובזר היטב מבפנים ומציע נוחות ושימושיות גבוהים, מהחלון הקדמי גדול המאפשר ראייה מרחבית ועד לישיבה המרווחת על המושבים. מושבי עור/בד (בדגמי GLXV) ארגונומיים וכוללים עיצוב אריגה בעור, נאמן לאופי של רכב פנאי. עיצוב תא הנהג נועז ומתקדם. לוח המחוונים רחב מידות ובעיצוב תלת ממדי, המקנה לו מראה  חזק ואיכותי. הקונוסלה המרכזית נותנת תחושת "היי-טק" הודות לאבזור כמו מערכת המולטימדיה החדשה בגודל 9 אינץ', המציעה קישוריות לסמארטפון (אלחוטי בדגמי Apple)  ומציגה מידע מפורט על הרכב. משלים את העיצוב הפנימי חוגת ה-ALLGRIP SELECT  בקונסולה התחתונה.

מנוע- ה-S-CROSS מצויד במערכת הנעה מוגדשת טורבו בנפח 1.4 ליטר עם הזרקה ישירה. הדגם כולל מערכת היברידית קלה באמצעות סוללת ליתיום-יון במתח של 48 וולט. המערכת מכונה הטכנולוגיה ההיברידית  של סוזוקי.

מצבי נהיגה- ארבעה מצבים הניתנים לתפעול קל ונגיש (אוטומטי, ספורט, שלג ונעילה), מאפשרים לבחור את הגדרת ה-4X4 המתאימה ביותר לתנאי הנהיגה. מערכת ה-4X4 הנשלטת אלקטרונית מתאימה את המומנט המחולק לגלגלים האחוריים תוך שימוש בתפוקת מנוע, מערכת ה-ESP, הגה הכוח ומערכות נוספות על של הרכב כדי לממש את ארבעת מצבי הנהיגה.

בטיחות- ה- S-CROSS החדש עושה שימוש במערכות הבטיחות המקוריות והאקטיביות של סוזוקי שמקנות לו רמת בטיחות 6, מהגבוהים בקטגוריה. המערכת עושה שימוש במצלמות וחיישנים כדי לסייע בנהיגה ובבטיחות. בקרת השיוט האדפטיבית, אזהרת סטייה מנתיב, תיקון אקטיבי של סטייה מנתיב, התראה על עייפות נהג, התראה בשטח מת בקרת Hill Hold. למניעת דרדור של הרכב והתראת תנועה חוצה מאחור של כלי רכב והולכי רגל, זאת בנוסף למצלמה אחורית.

אבזור- מערכת המולטימדיה המקורית של ה S-CROSS החדש כוללת את כל החידושים האחרונים בתחום קישוריות סמארטפונים למערכת, כולל Apple CarPlay®, Android Auto™, ומציעה זיהוי קולי (בהתאם לאפליקציה), חיוג בעזרת Bluetooth, חיבורים לתוכנות מוסיקה כמו Spotify וApple Music . על מנת לשמור על מידע וקשר ישיר עם מערכות הרכב, המסך מציג מידע  כגון צריכת דלק, טווח נסיעה, מצב טעינת הסוללה, תצוגת מצלמה אחורית, תצוגת 360 מעלות (בדגמי GLXV) וחיישני חניה קדמיים ואחוריים מקוריים.

ברמת גימור GLXV מתווספת תצוגה של מצלמת 360 מעלות שכוללת ארבע מצלמות (קדמית, אחורית ושני צדדים) מאפשרות מגוון תצוגות, כולל תצוגת תלת ממד לצפייה מ"מבט על" (רחפן) לתחילת נסיעה ולחניה בטוחה יותר.

מחירים:

S-CROSS החדש דגם GLX 2×4 אוט': 139,990 ₪

S-CROSS החדש דגם GLXV 2×4 אוט': 148,990 ₪

S-CROSS החדש דגם GLX 4×4 אוט': 151,990 ₪

S-CROSS החדש דגם GLXV 4×4 אוט': 159,990 ₪

 

להדפסה

שיתוף המאמר:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg