מיני קופר 5 דלתות חדשה

מספר חודשים לאחר השקת ה-MINI Cooper 3 Door החדשה, מצטרפת כעת קופר חמש הדלתות למשפחת ה-MINI החדשה. MINI Cooper 5 Door מאופיינת בכיף הנהיגה האופייני של המותג, במרחב המורחב ובפונקציונליות הייחודית. אלו הופכים את החמישה מושבים לתופעה יוצאת דופן בסגמנט שלו, יחד עם עיצובו הייחודי – שילוב של מסורת וסגנון מודרני וטהור – ומערכות סיוע חדשניות.

מידות- המיני 5 דלתות, עם אורך של 4,036 מ', רוחב של 1,744 מ' וגובה של 1,464 מ' ובסיס הגלגלים ארוך ב-72 מ"מ והמרכב ארוך יותר ב-172 מ"מ. כל אלה מיטיבים עם הדיירים מבחינת נוחות ומרחב. עודפים קצרים, משטחים ברורים והדגשים אקספרסיביים נותנים גם ל-MINI Cooper 5 Door החדש את הכריזמה הבלתי ניתנת לטעות. בפנים, חידושים דיגיטליים וחווית משתמש סוחפת לוקחים את ה-MINI DNA לרמה חדשה. המושבים האחוריים המתקפלים 60:40 מגדילים את קיבולת תא המטען מ-275 ליטר לעד 925 ליטר.

מנועים- גרסת המרכב הגדול יותר של ה-MINI קופר כוללת שני מנועי בנזין יעילים אשר בשילוב עם השלדה המודרנית וההיגוי המדויק, מספקים את תחושת ה-MINI go-kart המותאמת. מנוע הבנזין שלושת הצילינדרים של MINI Cooper 5 Door C מפיק 115 קילוואט/156 כ"ס. ה-MINI Cooper 5 Door S מונע על ידי מנוע בנזין בעל ארבעה צילינדרים בהספק של 204 כ"ס. היגוי Hallmark MINI ובלמים חזקים מבטיחים רמה גבוהה של כיף נהיגה, בטיחות ונוחות. מימדים קומפקטיים, כיסויים קצרים ומעגל סיבוב קטן של 11.4 מטר הופכים את ה-MINI Cooper 5 Door לדגם רב-תכליתי עבור העיר.

לישראל צפויה להגיע בתחילת 2025

צילום: יצרן

 

להדפסה

שיתוף המאמר:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg