מהפכת התחבורה הנקייה

החברות בפורום מצטרפות למהפכת התחבורה הנקייה
מאת : נועם קום
החברות, חתמו על מסמך שת"פ עם Better Place להשתתפות בשלב הראשון לבחינת התאמת פתרון רכב חשמלי לציי הרכב שברשותן.
חברת Better Place ישראל חתמה על הסכמי שיתוף פעולה עם חברות מובילות במשק, במטרה לבחון במשותף את התאמת פתרון התחבורה החשמלית של Better Placeלציי הרכב שברשותן והשתתפות בפיילוט בשנתיים הקרובות. מהלך זה הינו צעד משמעותי נוסף במימוש הפתרון של Better Place.
בין החברות המובילות את מהפכת התחבורה הנקייה: מטריקס, אורבוטק, פלאפון, אורנג', רפאל ועוד.
החברות הצהירו כי הן מכירות בחשיבות הפסקת התלות העולמית בנפט, מאמינות בחזון ובפתרון של חברת Better Place, מעוניינות להיות שותפות למהלך עולמי לשינוי תחבורתי ולסייע בקידום המעבר לכלי רכב חשמליים בחברתן. יחד עם Better Place, ישתפו החברות פעולה באחד האתגרים הגדולים ביותר של המאה ה-21: פיתוח פתרון אקולוגי וסביבתי שנועד להפוך את מערכות התחבורה העולמיות למערכות המבוססות על חשמל ולא על דלק.
במסגרת ההסכם,Better Place תחל בתכנון רשת ההטענה החשמלית לעובדי החברה ותתקין את התשתית בחניוני החברה ובבתי העובדים. בכוונת Better Place לעבוד בשיתוף פעולה עם מנהלי החברה ועובדיהם בתהליך תכנון ופריסת התשתית, במטרה ליצור תכנון אופטימאלי של פריסת התשתית הנוחה והמתאימה ביותר, בכל ארגון וחברה.
במסגרת ההסכם ישולבו עובדי החברות בהדרכות ובסדנאות הסברה בנושאי איכות הסביבה ותחבורה ירוקה, מודל הפתרון של Better Place, תשתית הטעינה ויתרונות התחבורה החשמלית. הנהלת החברה ועובדיה יקבלו עדיפות ראשונה בכל תחום בבחינת הפתרון, כולל תיאום נסיעות מבחן, קבלת רכבי התנסות, אספקת כלי רכב חשמליים ראשונים ועוד.
משה קפלינסקי, מנכ"ל Better Place ישראל: "כל החברות, מובילות ופורצות דרך בתחומן, לוקחות היום חלק בשינוי המשמעותי ביותר בתחום התחבורה בשנים הקרובות ובתהליך עולמי נרחב לצמצום התלות בנפט. שיתוף הפעולה יאפשר לחברות לקחת חלק בעיצוב ובתכנון פריסת התשתית ובכך להתאים כבר היום את הפתרון החשמלי לצורכי החברה".
אסף גבעתי, סמנכ"ל תפעול ובקרה בחברת מטריקס: אנו רואים בשיתוף הפעולה עם Better Place הזדמנות ייחודית לשלב בין שאיפתנו לשיפור איכות הסביבה ,כחלק מהיותנו חברה בעלת מודעות חברתית גבוהה, יחד עם פתרון חדשני ומבטיח לחסכון בעלויות הרכב.
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg