לקסוס LC 500 Cabriolet בישראל

דגמי לקסוס-LC מבטאים את התפתחותה של לקסוס והפיכתה למותג לייף סטייל יוקרתי, המעניק הנאת נהיגה והתלהבות, המעשירים את סגנון החיים של הלקוחות. ה-LC 500 החדש עם גג נפתח, ששיווקו יחל בישראל בימים הקרובים, מצטרף להיצע הדגמים היוקרתיים והנחשקים ביותר של לקסוס, המעניקים חווית נהיגה ייחודית המעוררת את החושים ומשדרת יופי יוצא דופן.

עיצוב- העיצוב החיצוני של ה-LC החדש, משלב במיומנות בין קו גג ייחודי של מכונית קופה לבין אופי של מכונית עם גג נפתח, התוצאה היא רכב יפיפה כשהגג סגור או פתוח כאחד. הוקדשה תשומת לב לכל פרט ופרט, מכיסוי תא המטען ועד החומרים שמהם עשויים המושבים, כדי שכל הפרטים ישתלבו יחד בעיצוב מרשים במבט מבחוץ. הדגם החדש מיישם את תפיסת "ביצועים מלהיבים" האופיינית למכונית קופה ומעניק תחושה של אחדות עם הטבע ונהיגה מרגשת שניתן לחוות רק עם מכונית עם גג נפתח.

עיצוב פנים- מבנה המרכב הפנימי, כולל מיקום וצורה אופטימליים של מוטות הגישור כדי להגיע לביצועים דינמיים המתאימים עצמם לכוונות הנהג. כדי להבטיח שהגרסה הנפתחת של ה-LC 500 תשמור על המאפיינים העיצוביים גם כאשר הגג נפתח, מערכת קיפול אוטומטית מאחסנת את הגג מתחת לכיסוי מטען מובנה. הודות לעיצוב קו חגורה (beltline) העולה כלפי מעלה בקצה הדלתות, פרופיל המכונית מתאפיין במרכב העוטף את תא הנוסעים ומעניק מראה מהודק ונקי. תא נוסעים שתוכנן בקפידה משקף את פילוסופיית "האדם במרכז" של לקסוס. תשומת הלב לפרטים ניכרת מכל עבר, עם ריפוד עור איכותי בתפירה רבודה ומדורגת ודוגמה מחוררת על חלקם העליון של המושבים, וכן לוגו ה- L של לקסוס המוטבע על גב משענות הראש. כדי ליצור אווירה של נהיגה חופשית באוויר הפתוח מבלי להפריע לשיחת הנוסעים בתוך המכונית, התמקדו מהנדסי הרכב באווירודינמיקה ותנועת האוויר והוא תוכנן כך שהאוויר יחלוף מעליו ללא כניסה לאזור הנהג והנוסע.

מנוע ותיבת הילוכים- ב-LC מנוע V8 אטמוספרי בנפח 5.0 ליטר בהספק של 477 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית DirectShift -10 הילוכים מעניק ל-LC האצה לינארית אך נמרצת. הספק הכוח מותאם לסביבת הנהיגה, עם האצה חלקה בנסיעה רגילה והאצה עד גבול היכולת כאשר הנהג מעוניין בכך. הרכב מאיץ מ-0 ל-100 ב-5 שניות בלבד. כדי להפוך את הנהיגה לחוויה מוטורית ייחודית גם כאשר הגג פתוח, מחולל קול משמיע את  צליל המנוע המקורי דרך לוח המחוונים בתוך הרכב , ושסתום הפליטה מגביר את צליל המנוע רב העוצמה מחוץ לרכב

אבזור- מערכת השמע משחזרת בצורה נאמנה את הצלילים המקוריים של כל כלי נגינה, צליל ווקאלי וסביבת הקלטה. בנוסף, העיצוב האקוסטי משתנה אוטומטית כאשר הגג פתוח או סגור, ומעניק חלל אקוסטי שניתן ליהנות ממנו בכל מצב. מערכת Lexus Climate Concierge שולטת באופן אוטומטי על מיזוג האוויר, מחממי המושבים, מחממי הצוואר ומחמם ההגה, תוך התחשבות במצב בגג – האם הוא פתוח או סגור.

מחיר: החל מ-920,000 ₪

 

 

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg