לקסוס בשירות מוביליטי אישי לשוק הפרמיום

לקסוס וטל לימוזין מקבוצת ממן, משיקות שירות חדש ללקוחות פרמיום – שירות מוביליטי ברכבי יוקרה שיעניק פתרונות זמינים למגוון צרכים וחוויות. השירות, שייקרא Lexus Limousine Services, יציע בין היתר: ערב פינוק זוגי, פרמיירה או חגיגת יום הולדת עם רכב ונהג ל-4 שעות (בעלות 900 ₪), יום ליווי לחתן וכלה או נסיעה לסדרת פגישות או פגישת עבודה באזור מרוחק עם רכב ונהג ל-9 שעות (בעלות 1,950 ₪) ושרות VIP לנוסעים לחו"ל, הכולל הסעה וליווי של דייל בשדה עד אחרי ביקורת הדרכונים (החל מ-1,100 ₪ או 750 ₪ ללקוחות לקסוס).

שיתוף הפעולה החדשני נוצר מתוך רצון להעניק ללקוחות חווית פרמיום מתקדמת ולאפשר להם להגיע לטיסות, פגישות, ארוחות ערב ועוד, במקסימום פינוק ובמינימום מאמץ. באמצעות השירות ניתן יהיה להזמין נסיעות ברכבי יוקרה של לקסוס לימוזין על ידי פניה למוקד הקונסיירז' של לקסוס אשר יתאם עבור הנוסעים את החוויה. כל זאת במטרה להימנע מחיפושי חנייה, לחסוך זמן ולהנות מלווי נהג צמוד וחווית שירות ייחודית.

דרור גורלניק, מנכ"ל לקסוס: "יצרנו מוצר חדש בשוק הפרמיום, מתוך תפיסה כי לקוחותינו מחפשים אחר חוויות מרגשות שיעניקו להם נוחות, ביטחון וחסכון בזמן. השאיפה שלנו תמיד לחשוב צעד קדימה ולהעניק עבורם את השירות הטוב ביותר, בכל מקום".

צילום: בני דוייטש

להדפסה

שיתוף המאמר:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg