ליסינג למכוניות מסחריות


ליסינג למסחריות
קל אוטו נכנסת לתחום הליסינג התפעולי וההשכרה לרכבי עבודה ומשאיות וחונכת מרכז לוגיסטי חדיש בגלילות.
12/7/2015
המגמה המתפתחת בשנים האחרונות בקרב חברות הענק בשוק הישראלי במעבר מבעלות על רכבים מסחריים ומשאיות לליסינג תפעולי, הגיע כעת גם לעסקים קטנים ובינוניים. הליסינג התפעולי לרכבי עבודה מאפשר לבעל העסק לא לבזבז ימי עבודה יקרים בהתעסקות בתפעול השוטף הכרוך ברכישת הרכבים ובתפעולם.
חברת הרכב קל אוטו, מכריזה על כניסה לפעילות חדשה בתחום הרכב , ליסינג תפעולי לרכבי עבודה מסחריים כגון טנדרים ומשאיות. מעתה תציע מגוון רחב של רכבי עבודה ומשאיות המותאמים לצרכים של בעלי המקצוע, בעלות חודשית ידועה וקבועה מראש.
מהלך זה יאפשר לעסקים לחדש את צי רכבי העבודה ובכך לאפשר לעובדיהם לנסוע ברכב בטיחותי יותר ומזהם פחות, ושיכול גם לחסוך בהוצאות הדלק של החברה.
קל אוטו הובלה ולוגיסטיקה תציע גם שירותי רכב חליפי והשכרת משאיות לתקופות קצרות וארוכות. החברה הגדילה לעשות ללקוחותיה בתחום ותאפשר להם ליהנות מהטבה משמעותית במחירי הדלק בזכות כוח הקניה של הקבוצה.
קל אוטו פותחת מרכז לוגיסטי חדשני בפי גלילות בהשקעה של יותר מ-20 מיליון ₪.
חברת הרכב קל אוטו פותחת בימים אלו מרכז לוגיסטי חדשני ומתקדם במתחם פי גלילות, בהשקעה של יותר מ-20 מיליון שקל. המרכז הלוגיסטי ייתן מענה להכנה ולהפצה של אלפי כלי רכב בחודש ויעניק שירות ל-27 סניפי קל אוטו הפרוסים ברחבי הארץ. המרכז הלוגיסטי משתרע על שטח של כ-31 דונם והוטמעו בו מערכות בקרה וייעול תהליכים מהמתקדמות ביותר בעולם, לאור הצורך בטיפול יעיל ומהיר בהכנת והשבחת כלי רכב ושינועם לסניפי המכירה.
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg