לימודי נהיגה חזרו לפעילות

לימודי הנהיגה חזרו לפעילות

במסגרת ההקלות עליהן הכריזה ממשלת ישראל לימודי הנהיגה חזרו לפעילות ומבחני התיאוריה יחודשו, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות

20/4/20


ב
המשך לחידוש לימודי הנהיגה ומבחני הנהיגה המעשיים (טסטים). החל מיום רביעי (22 באפריל) יחודשו גם מבחני הנהיגה העיוניים (תיאוריה) שהופסקו לפני מספר שבועות, בעקבות מגיפת הקורונה.

לימודי הנהיגה שבו לפעילות מ- 20/4/20 בהתאם להוראת משרד התחבורה ולפי הנחיות משרד הבריאות.

מבחני התיאוריה, יבוצעו תוך הקפדה יתרה על הוראות משרד הבריאות. על פי הנחיות משרד הרישוי הזמנת הבחינה תתבצע באמצעות המוקד הטלפוני של משרד התחבורה או באמצעות אתר האינטרנט של המשרד. התשלום עבור הבחינה יבוצע באמצעים מקוונים בלבד.

כל נבחן יחויב להצהיר לפני כניסתו לאולם הבחינה כי חום גופו נמדד בשעה האחרונה ואינו עולה על 38 מעלות. במידה ולא עשה כן הוא יידרש למדוד את חומו טרם ביצוע הבחינה.

בכל אתר בחינה תמוקם עמדה לשטיפת ידיים , עם מים וסבון ובצמוד לה תהיה עמדה עם חומר חיטוי מתאים. כל נבחן יהיה חייב לעטות על פניו מסכה המכסה את אזור האף והפה באופן מלא.

בכל בחינה תותר השתתפות של שמונה נבחנים, לכל היותר, בכל נקודת זמן. בין נבחן לנבחן ישמר מרחק של שני מטרים, כמתחייב מהוראות משרד הבריאות. כל נבחן חייב להיות מצויד בכפפות סטריליות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg