לובינסקי תספק למנהל הרכב הממשלתי כלי רכב חשמליים

קבוצת לובינסקי, המייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן, אופל, DS ו-MG בישראל, הודיעה על זכיה במכרז הצטיידות מס' 1 של מנהל הרכב הממשלתי בכלי רכב חשמליים אשר ישמשו את משרדי הממשלה, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר, רשות הכבאות הארצית ומקבילים נוספים ביחידות הביטחוניות של מדינת ישראל.

כלי הרכב שנבחרו בשלושת סלי המכרז הם: פיג'ו e208 (כ-20 יחידות), פיג'ו e2008 (כ-25 יחידות) ו-MG ZS EV (כ-30 יחידות) המיובאים כולם באמצעות לובינסקי. תקופת הרכישה היא ל-12 החודשים הקרובים, עם אפשרות להארכה ל-24 חודשים. כלי רכב אלה נבחנו על ידי חברה חיצונית שנבחרה על ידי המדינה ונבחרו לאחר תהליך סינון מקצועי וקפדני אשר כלל מבחני טווח נסיעה, מבחני תאוצה, מדידת רעש בתא הנוסעים, נוחות נסיעה, בלימה ומרחקי בלימה, יציבות, חמיקה ממכשול, יציבות, בדיקת מיזוג, טמפרטורת פנים לאחר חניה של שעה בשמש ישירה, צריכת חשמל וערך גרט.

כלי הרכב שנבחרו מצוידים בשלל מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות שכוללות מערכת בלימת חירום אקטיבית, מערכת לשמירת נתיב הנסיעה הכוללת התרעת סטייה מנתיב הנסיעה עם תיקוני היגוי, מערכת התרעת סכנת התנגשות מלפנים, מערכת למניעת סנוור והחלפת עצמת התאורה בהתאם לתנאי הדרך, מערכת זיהוי תמרורי מהירות והמלצה לשינוי המהירות בהתאם בבקרת השיוט ועוד.

להדפסה

שיתוף המאמר:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg