יבואנית קיה בישראל פונה לרכב שיתופי

גוטו גלובל מוביליטי בע"מ (GoTo Global) מקבוצת שגריר שירותי רכב (54.9%) ומדווחת על כוונתה של משפחת אונגר, הבעלים של חברת טלקאר יבואנית קיה בישראל, לבצע השקעה ב-GoTo Global בסך של 3.5 מיליון דולר לפי שווי חברה של כ-45 מיליון דולר לפני הכסף, הגבוה בכ-50% משווי החברה לפיו בוצע הגיוס האחרון בחודש יולי 2020.  בתמורה ה צפויה טלקאר לקבל 1,172,010מניות בכורה א' בחברת GoTo Global. לאחר ביצוע ההקצאה צפויות להחזיק (1) קבוצת שגריר שירותי רכב בע"מ  בכ-%49.79 מהון המניות המוקצה של GoTo Global, (2)  Nazare Capital Management LLC (בשליטתו של מר אדם נוימן) בכ- %34.73 מהון המניות המוקצה של GoTo Global ו-(3) טלקאר בכ- 8.10% מהון המניות המוקצה של GoTo Global.

GoTo Global המפעילה את הרכב השיתופי קאר-טו גו, פועלת כיום בישראל, מדריד ובמלטה ומאפשרת שימוש במגוון שירותי תחבורה שיתופית, הכוללים רכבים, אופניים, אופנועים וקורקינטים לשימוש בטווח קצר וארוך תחת אפליקציה ייעודית אותה פיתחה החברה. בשנת 2020 בוצעו מעל ל-1.3 מיליון נסיעות באמצעות הפתרונות השיתופיים של GoTo Global במחזור הכנסות של 12.5 מיליון דולר.

לדברי גדי אונגר, מנכ"ל חברת טלקאר: ל-KIA שאיפות ברורות להמשיך לשמור על מעמדה כיצרנית רכב מובילה בעולם ובתור שכזו להעמיק את  קשריה עם עולם התחבורה השיתופית והמיקרו-מוביליטי. אנו מחפשים כל עת  דרכים  להשתלב בחזון של  היצרנית ואנחנו מאד שמחים על שיתוף הפעולה עם GoTo Global.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg