חדשות עולמיות תערוכת ניו יורק


שברולט קאמרו

תערוכת ניו יורק יוצאת לדרך ובאולמות התצוגה מספר חידושים מעניינים
27.3.13
תערוכת הרכב בניו יורק שתפתח ב-29 מרץ ותנעל ב-7 לאפריל היא תערוכת הרכב הראשונה בארה"ב ומהוותיקות ביותר בעולם. השנה חוגגים בניו יורק יום הולדת 113 ומציגים למעלה מ-1,000 כלי רכב, טכנולוגיות מתקדמות.
פולקסוואגן מציגה בתערוכה את הגולף MK7 שהוכתרה בתואר מכונית השנה באירופה לשנת 2013. בנוסף לדגם הוותיק ה-GTI הגולף הזו תמכר בשלושה גרסאות: מנוע בנזין 1.8 ליטר עם טורבו, מנוע בנזין 2 ליטר ומנוע דיזל 2 ליטר.

גולף MK7

שברולט מציגה פיתוח חדש של הקאמרו בעיצוב חזית חדש ודגש מיוחד ניתן לעיצוב הפנסים האחוריים. שינוי נעשה גם בתא הנהג וסביבתו. מנוע ה-V6 של הקאמרו החדש יפיק 323 כ"ס בגרסת ה-LS ואילו הגרסה המפלצתית LT תפיק לא פחות
מ-426 כ"ס.
המכונית תגיע בשתי תצורות קופה וקונברטבל

צ'ירוקי – הדגם החדש

קרייזלר עם המותג ג'יפ
עולה לכביש עם מודל חדש של הצ'ירוקי ה-SUV שלה. הצ'ירוקי החדשה היא רחבה יותר, יעילה יותר מבחינת צריכת הדלק ומאובזרת ברמה גבוהה יותר. המנוע הוא בנזין 2.4 ליטר המפיק 184 כ"ס או מנוע בנזין 3.2 ליטר המפיק 271 כ"ס. תיבת ההילוכים היא אוטומטית עם ששה הילוכים והחברה מצהירה אף על שיפורים ניכרים בצריכת הדלק. העיצוב מושך לכיוון אירו דינאמי. סביבת הנהג מעוצבת ומאובזרת ברמה גבוהה. כך למשל הכסאות מכוונים באופן אלקטרוני ולמערכת בקרת האקלים יש זכרון משלה. צג מידע גודל של 3.5 אינץ' (אופציה לצג בגודל של 7 אינץ') מציג מידע מגוון: צריכת דלק, ניווט, בקרת מהירות ועוד.
מערכת ההנעה מאפשרת שלוש אפשרויות לשימוש ב-4X4: נהיגה אקטיבית – נהיגה במצב אוטומטי מאפשרת מעבר למצב 4X4 בכל מהירות, נהיגה אקטיבית במצב נעילה – מיועדת לתנאי שטח קשים.
הצ'ירוקי החדשה מצויידת גם בחיישני בטיחות מתקדמים היכולים לעצור את הרכב באופן אוטומטי במקרה של סכנה מוחשית להתנגשות.
הצ'ירוקי החדשה תוצג בארבעה דגמים: ספורט, לאטיויטד, דגם LIMITED
ו-
Trailhawk
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg