זיקר מסרה את רכב ה- 1,000 בישראל

מותג הפרימיום-טק ZEEKR ממשיך לשבור שיאים בישראל. הפעם מסירת למעלה מ-1,000 רכבים בפרק זמן של 100 ימים. בהמשך למגמה שנצפתה בנתוני מסירות הרכבים כבר בסוף חודש פברואר השנה שהיה חודש המסירות הראשון של המותג הטכנולוגי בישראל – אז התברג ZEEKR בראש טבלת המסירות של רכבי הפרימיום.

נתוני המסירות, מתייחסים לשני הדגמים שמייבאת גיאו-מובילטי מקבוצת יוניון, יבואנית ZEEKR בישראל: ZEEKR X, SUV אורבני, שזכה לתמחור מפתיע של 184,990 ₪. המחיר, מציב אותו כמתחרה גם של דגמים חשמליים עממיים יותר. זאת, בעוד שמפרט הרכב טכנולוגי ועשיר ביותר, וכולל בין היתר גרסת הנעה כפולה עם הספק של 428 כוחות סוס, תאוצה של 3.8 מ-0 ל-100 בגרסת ההנעה הכפולה, וטווח של עד 425 ק"מ בגרסת ה-Long Range; אשר מצטרפים לאבזור עשיר באופן כמעט חסר תקדים עבור רכבי פנאי חשמליים קומפקטיים, חומרי גלם ועיצוב מהוקצעים בכל רמות הגימור, ומערכות בטיחות ומולטימדיה מהמתקדמות בעולם.

בנוסף דגם ה-  001, ספינת הדגל של המותג בעיצוב "Shooting Brake" ייחודי ובסיס גלגלים של כמעט 3 מטרים, עם 3 רמות גימור ומחיר התחלתי של 269,990 ש"ח, אשר משופע במערכות הטכנולוגיות המובילות בעולם הרכב, סוללות עוצמתיות מדור מתקדם וטווחי נסיעה מרשימים – עד 620 ק"מ (לפי תקן WTLP) ברמת אבזור Long Range של 001.

עדכון תוכנה- במהלך חודש מאי, זכו לקוחות זיקר לפעימה הראשונה של עדכון התוכנה לרכב בשיטת הורדה מרחוק (OTA – Over The Air). מדובר בעדכון תוכנה המבוסס בחלקו  על משוב מקיף שהעבירה היבואנית ליצרן, בין היתר על-סמך רשמיהם וחוויותיהם של הנהגים הישראלים שצברו אלפי קילומטרים בכבישי ישראל.

צילום: יח"צ יצרן

זיקר 001

 

 

להדפסה

שיתוף המאמר:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg