וולוו XC40 חשמלי חדש בישראל

'מאיר חברה למכוניות' החלה בשיווק בישראל של גרסה נוספת וחדשה של הרכב החשמלי הראשון של וולוו – XC40  עם טווח של 400 ק"מ.

וולוו  XC40 Recharge Pure Electric Pro (P6), הוא גרסה נוספת וחדשה של הרכב החשמלי המלא הראשון של וולוו שהושק בארץ השנה. הגרסה החדשה כוללת מנוע אחד ומוצע טווח נסיעה צפוי של 400 ק"מ בטעינה יחידה (עפ"י  WLTP) והספק של 231 כ"ס. הסוללה יכולה לטעון עד 80 אחוז מהקיבולת שלה בזמן של 32 דקות בלבד במערכת טעינה מהירה.

מערכת המידע, המופעלת באמצעות אנדרואיד, מציעה ללקוחות טכנולוגיה ושירותים המותאמים לצרכי הנהג יחד עם אפליקציות גוגל הפופולריות  Google Assistantו- Google Map

מבחינה בטיחותית, הרכב מספק רמת בטיחות גבוהה במיוחד. מהנדסי הבטיחות של וולוו עיצבו מחדש וחיזקו את מבנה החזית של הרכב בכדי לתת מענה להיעדר המנוע, כדי לעמוד בדרישות הבטיחות הגבוהות של וולוו ולסייע בשמירה על חיי אדם כמו בכל וולוו אחרת.

סוללת הרכב מוגנת על ידי כלוב בטיחות המוטבע באמצע מבנה המרכב. מיקומה של הסוללה ברצפת המכונית גם מוריד את מרכז הכובד של המכונית ונותן הגנה טובה יותר מפני התהפכות.

עיצוב הפנים של הרכב הוא פונקציונלי מאוד ומעניק לנהגים שטח אחסון רב, למשל בדלתות ובתא המטען. מכיוון שאין לרכב מנוע בעירה פנימית ותיבת הילוכים, הוא מעניק לנהגים שטח אחסון גדול עוד יותר באמצעות ה- Frunk (Front Trunk) שנמצא מתחת למכסה המנוע הקדמי.

מחיר החל מ-269,990 ₪

 

להדפסה

שיתוף המאמר:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg