וולוו בגרסת סטיישן


וולוו חוזרת לגרסת סטיישן

'מאיר חברה למכוניות' בישראל, חוסרת לגרסאות סטיישן מפוארות, החלה בשיווק של דגמי V60-T8 ו-V60 Cross Countryלאנשים בעלי סגנון חיים מגוון ועשיר

13/8/20


דגם ה-
V60 Cross country מיועד לאנשים הרפתקנים שרוצים לבלוט בשטח, עם רכב מחוספס אך עם זאת מעודן המתאים לאורח חיים פעיל. זהו רכב המשלב דינמיות ורב גוניות ומקנה חווית נהיגה חדשה ומלאת הרפתקאות. ה-V60 cross country מתאים לנהיגה בכל מזג אוויר ובכל מקום: גם בכבישים וגם בדרכי עפר וחצץ והוא אידיאלי לנסיעה לים או לטיול בשטח. מרווח הגחון הגבוה שלו מהקרקע (21 ס"מ) מבטיח נסיעה בטוחה, חלקה ומבוקרת גם בתנאי דרך מחוספסים. זהו הרכב שמשלב גם חווית נהיגה בכביש וגם מאפשר ליהנות מהגעה עם הרכב לפעילויות אתגר ושטח כמו שנאמר "גם וגם" – גם חווייתנהיגה יומיומית וגם שותף לפעילות פנאי בשביל הנשמה.

דגם ה- V60-T8 הוא חלק בלתי נפרד מהדור החדש של מכוניות וולוו עם טכנולוגיה מגוונת ואינטואיטיבית ודינמיקה מרגשת. הרכב מעניק את כל חווית הנהיגה איכות המוצר והעידון שמעניק דגם ה S60 T8 שהושק ב2019 יחד עם יכולת ליהנות מ"גם וגם".

שני הדגמים הם ברמת בטיחות גבוהה וכוללים שלל מערכות בטיחותיות חשובות וביניהן מערכת לבלימה אוטומטית, מערכת נגד "צליפת שוט" להגנה בזמן התנגשות מאחור, מערכת בקרת יציבות מתקדמת הכוללת חיישן גלגול, מערכת עזר לזינוק בעלייה, מערכת בקרת ערנות, מערכת עזר לשמירה על נתיב הנסיעה, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, לחצן מצוקה מובנה ועוד.

אבזור הפנים של שני הדגמים כולל בין היתר מערכת בקרת אקלים אלקטרונית דו-אזורית, מערכת לניטור איכות אוויר, כניסה והתנעה ללא מפתח הכוללת פתיחת תא מטען ללא מגע יד, בקרת שיוט אדפטיבית, חיישן גשם ותוכניות נהיגה משתנות.

האבזור החיצוני של ה-V60 כולל חלון גג פנוראמי חשמלי, חלונות אחוריים כהים, פתיחת תא מטען חשמלית, שמשות מחוסמות ומראות חיצוניות בעלות קיפול חשמלי. כמו כן הם כוללים מערכת שמע Harman Kardon, Subwoofer ומסך מגע מרכזי צבעוני 9".

מחירים:

V60

מחיר (₪)

B5 Cross Country

269,900

T8 RECARGE Inscription

289,900

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg