המשלוח הראשון של הרכבים החשמליים של ג'ילי הגיע לנמל אילת

מסע של 3 שבועות מנמל Xiamen שבסין הגיע לסיומו המוצלח עם הגעתו של המשלוח הראשון של רכבים חשמליים מדגם Geometry C של Geely Auto לנמל אילת.

לקראת ההשקה הגדולה שצפויה בחודש הבא, מעריכה ג'ילי ישראל כי עד סוף 2021 צפויים להגיע לישראל מאות רכבים חדשים של דגמי Geometry C.

ג'ילי-Geometry C ישווק בישראל וייהנה ממערך השירות והתמיכה של קבוצת יוניון מוטורס. מדובר ברכב קרוסאובר  חשמלי באורך 4.43 מטרים ובסיס גלגלים של 2.70 מטרים, יצויד במנוע חשמלי מתקדם עם הספק מרבי של 204 כ"ס, האצה ל-100 קמ"ש ב-7.7 שניות וסוללות בקיבולת של 53KW  או KW70 . הרכב, אשר כאמור, יחל בשיווק בחודש הבא, זכה לאישור תקינה אירופאי מלא ויכלול טווח נסיעה מרשים של עד 460 ק"מ, יכולת טעינה מהירה, מערכות בטיחות אקטיביות ורמות אבזור מרשימות וגבוהות.

מתי בישראל? ההשקה הגדולה מתוכננת להתקיים בחודש נובמבר להערכת ג'ילי ישראל, צפויים להגיע לישראל עד סוף 2021 מאות רכבים מדגם Geometry C

אודות קבוצת Geely Holdings

קבוצת Geely Holdings, בעלת ותק של 36 שנים המנהלת פורטפוליו מותגים בינלאומי רחב, הכולל את: Geely Auto, Lynk & Co, Geometry, Volvo Cars, Polestar, Lotus ועוד. הקבוצה משלבת בתוכה מגוון רחב של השקעות בתחומי רכב, טכנולוגיה ופינטק.

ג'ילי Auto הינו מותג הרכב הפרטי הנמכר ביותר בסין, נכון לשנת 2020, ונמנה על אחד ממותגי הרכב הגדולים בעולם.

ג'ילי Auto הוא מותג הרכב הנמכר ביותר בסין ב-4 השנים האחרונות, כאשר במחצית הראשונה לשנת 2021 מכרה מעל ל-630 אלף רכבים. ישראל מתוכננת להיות שער הכניסה של החברה לאירופה.

ג'ילי Auto נמצאת ברשימת 10 קבוצות הרכב המובילות בעולם בעלות ערך המותג הגבוה ביותר, עפ"י Brand Finance הבריטית – ובכך הופכת לקבוצת הרכב הסינית היחידה ברשימה.

בשנת 2021 הצטרפה ג'ילי לארגון התקנים האיכותי לרכב IATF – כחברה האסיאתית הראשונה.

בשנת 2010 רכשה ג'ילי את חברת הרכב השבדית Volvo, והיא מחזיקה בכ-10% מחברת Daimler (מרצדס), ו-50% ממותג המיני Smart.

בשנת 2020 חתמה ג'ילי על שת"פים אסטרטגיים עם 2 גופים גדולים: האחד, שת"פ עם ענקית האינטרנט הסינית ביידו (Baidu), שנחשבת לגוגל של סין. במסגרת השת"פ ג'ילי תייצר רכבים חשמליים ואוטונומיים עבור ביידו; השת"פ השני שחתמה ג'ילי הוא עם ענקית השבבים הטייוואנית פוקסקון (Foxconn), המייצרת את מעבדיי האייפון של אפל (Apple), במסגרתו ייצרו יחד רכבים אוטונומיים.

צילום: מרקוס שונהולץ

 

להדפסה

שיתוף המאמר:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg