המותג החשמלי ג'ילי נערך להשקה בישראל

ג'ילי, יצרנית הרכב הסינית הגדולה בעולם, נערכת להשקת הרכב החשמלי בישראל. בכל הקשור לשיווקו קבוצת  K-Logic ומשרד ייעוץ התקשורת 'אורנשטיין חושן' נבחרו לניהול מערכי הפרסום והתקשורת.

ענקית הרכב הסינית הגדולה בעולם, נערכת לכניסה לישראל: גיאו-מוביליטי, חברת הבת של יוניון מוטורס, בחרה בקבוצת הפרסום והמדיה K-Logic, שבבעלות אלרועי בוכמן, בסוכנות הקריאטיב והמיתוג Hooligans שבבעלות הקבוצה, וכן בפירמת יחסי הציבור והאסטרטגיה אורנשטיין חושן, בהובלת איתמר חושן והדן אורנשטיין – לניהול מערכי הפרסום והתקשורת של Geely בישראל.  לפני מספר חודשים, חתמה קבוצת יוניון על הסכם שיתוף פעולה משמעותי עם ענקית הרכב הסינית, במסגרתו תייבא חברת הבת של יוניון, גיאו מוביליטי את מותגי Geely ו- Geometry, מותג עצמאי הכולל רכבים חשמליים בלבד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

"ג'ילי", הינה יצרנית הרכב המובילה בסין המשווקת רכבים תחת המותג GEELY Auto ו-Geometry ומחזיקה בין היתר בבעלות מלאה על VOLVO, מותג רכבי הספורט LOTUS וב-50% ממותג הרכב Lynk & Co..

הקבוצה מעסיקה כ-50 אלף עובדים, מחזיקה ב-12 מפעלים וב-5 מרכזי מו"פ בסין, שוודיה, אנגליה וגרמניה. כמו כן מחזיקה GEELY במרכזי עיצוב בשנחאי, גטבורג, ברצלונה, קליפורניה וקובנטרי.

הרכב הראשון שישווק בישראל הוא Geometry C, שהינו רכב פנאי שטח קומפקטי ועוצמתי המצויד במנוע חשמלי מתקדם עם הספק מרבי של 204 כ"ס וההאצה ל-100 קמ"ש ב-6.9 שניות. הרכב הכולל אפשרות לטעינה מהירה, האבזור ברמת פרימיום וכולל מערכות בטיחות אקטיביות. הרכב של GEELY צפוי להיות אחד המוצרים האטרקטיביים ביותר בשוק הרכב החשמלי המתפתח בתנופה. תחילת השיווק של Geometry C בישראל צפויה בתחילת 2022.

גלי שטרית, מנהלת השיווק של GEELY בישראל: "שוק הרכב החשמלי בישראל נמצא כיום על סף רתיחה, עם הגעתם של מספר מותגי רכב חשמליים. מצב זה מחייב אותנו בבידול והגברת המאמצים השיווקיים, לצד מערך הסברה ופרסום שיסייעו לנו לדייק את המסרים ולהחדיר את המותג לתודעת הציבור הרחב. אנו שמחים על הבחירה באורנשטיין חושן ובסוכנות Hooligans ו- K-Logic ורואים בהם שותפים חזקים ומקצועיים, שיסייעו לנו ליישם את האסטרטגיה השיווקית עמה נצא לדרך בצורה המיטבית ביותר".

להדפסה

שיתוף המאמר:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg