דגמי אלפא רומיאו ג'וליה וסטביליו הושקו בישראל

סמלת, יבואנית רכבי השטח והיוקרה המובילה בישראל, גאה להשיק את הופעת הבכורה בישראל של דגמי אלפא רומיאו המחודשים – הג'וליה והסטלביו. שני הדגמים זכו בשלל פרסים והכרה מהקהילה הבינלאומית הודות לסימני ההיכר של המותג – חלוקת המשקל המושלמת, התנהגות הכביש הטובה בקטגוריה, מערכות הטכנולוגיות המתקדמות והעיצוב העל-זמני, שהופך כל אלפא רומיאו ל"יצירת אומנות ניידת" למשך שנים רבות.

עיצוב חיצוני- הג'וליה והסטלביו החדשות מציגות חזית חדשה ובולטת, בה השכבה הקדמית זכתה לגימור ייחודי המספק פרשנות מודרנית ל-Trilobo, הגריל המשולש המפורסם, המזוהה עם אלפא רומיאו. יחידות התאורה זכו לעדכון המשמעותי ביותר, הכולל עיצוב "3+3", בשני הדגמים, וטכנולוגיית LED מטריקס. עיצוב זה מיישר קו עם הטונאלה, ומוסיף קריצה לאלפא רומיאו זגאטו SZ האייקונית ולמכונית הקונספט של אלפא רומיאו – הפרוטאו.

החזית החדשה מהווה את הקו העיצובי העדכני של הג'וליה והסטלביו, והיא מספקת תאורה חזקה ודינאמית, המבטיחה את הראות הטובה ביותר, למערכת המזהה רכבים ממול ומונעת סנוור בנהיגה עם אור גבוה, ולמערכת המקדמת את פניו של הנהג בפתיחת המכונית ומלווה אותו בלכתו לאחר נעילתה. יחידות התאורה האחוריות החדשות מסוג LED של הג'וליה החדשה כוללות גימור שקוף ויחידות התאורה החדשות מסוג LED של הסטלביו החדשה כוללות גימור בצבע שחור מבריק.

עיצוב פנימי- את העדכון המשמעותי ביותר בתא הנוסעים ניתן לראות בלוח המחוונים, המציג את העיצוב ה"טלסקופי" ההיסטורי של לוחות המחוונים של המותג. הוא כולל מסך דיגיטאלי חדש בגודל "12.3, המאפשר גישה לכל נתוני המכונית וההגדרות השונות הקשורות ליכולות הנהיגה האוטונומית. המסך מאפשר לבחור מבין שלושה מצבי תצוגה:

Evolved – מייצג את העיצוב העתידי של אלפא רומיאו ומשתמש בעיקר באזור המרכזי של המסך. Relax – מתמקדת בנוחות ואינה מעמיסה את הנהג במידע.

Heritage -שואבת השראה מדגמי שנות ה-60 וה-70 האייקוניים של המותג, והיא כוללת פרטים ייחודיים כגון ספרות הפוכות בקצה מד המהירות.

התנהגות הכביש– של הג'וליה והסטלביו החדשות ממשיכה להיות הטובה בקטגוריה. המכוניות מספקות חווית נהיגה טהורה ואותנטית ברוח אלפא רומיאו, שמשמעותה איזון נכון בין עיצוב איטלקי, מנועים חדישים, חלוקת משקל מושלמת, פתרונות טכנולוגיים מיוחדים ויחס הספק / משקל מצוין. כל מה שנדרש לעשות הוא לשבת במושב הנהג בג'וליה ובסטלביו החדשות על מנת להבין שמדובר בעתיד בכל מה שקשור לנהיגה.

הנעה כפולה באמצעות טכנולוגיית ה-Q4: טכנולוגיה הנועדה לנהל את אחיזת הכביש של המכונית בצורה אופטימלית וצפויה על מנת לספק ביצועים, יעילות ובטיחות גבוהים יותר. מערכת ה-Q4 מספקת את כל היתרונות של הנעה כפולה, ויחד עם זאת מבטיחה חסכון בדלק ואת ההנאה אותה מספקת מכונית בעלת הנעה אחורית. בליבה של המערכת הותקנה תיבת העברה אקטיבית (ATC), המנטרת את תנאי האחיזה ואת פקודות הנהג בזמן אמת, ובכך מבטיחה את הביצועים הטובים ביותר. מערכת ה-Q4 של אלפא רומיאו מאפשרת למכונית להעביר את כל כוח המנוע לזוג הגלגלים האחוריים, ובמידה והצמיגים האחוריים מתקרבים למגבלות האחיזה, היא מסוגלת להעביר תוך פחות מ-15 עשיריות השנייה עד 50% מהספק המנוע לזוג הגלגלים הקדמיים, ובכך היא מונעת את סיבסוב הגלגלים ומבטיחה ביצועים ויעילות מרביים.

משקל קל וזריזות: התנהגות הכביש הספורטיבית והמושלמת של הג'וליה והסטלביו החדשות מתאפשרת באמצעות שימוש נרחב בחומרים קלים במיוחד כגון אלומיניום (בבסיס המנוע) וקרבון (בגל ההינע), שנלקחו ישירות מעולם המרוצים.

מערכת מתלי ה-Alfa Link: נהיגה באלפא רומיאו מביאה עימה חוויה בלתי נשכחת. תורמת לחוויה הזו היא מערכת מתלי ה-Alfa Link. בחזית, עצמות עצה כפולות ומערכת היגוי ייחודית לאלפא רומיאו, המספקת שליטה מהירה ומדויקת. מאחור, מתלה רב חיבורי הכולל ארבע וחצי זרועות, שהוא פטנט של אלפא רומיאו, המבטיח התנהגות כביש משופרת יחד עם נוחות מצוינת. גרסת ה-Tributo Italiano כוללת את מערכת ה-Alfa Active Suspension, המציגה שיכוך אוטומטי המתאים עצמו לתנאי הדרך בזמן אמת, ומאפשרת לנהג לבחור בין מצב ספורטיבי, לטובת ביצועים טובים יותר, ובין מצב נוחות, לטובת נוחות גבוהה יותר.

מערכת בלימה משולבת (IBS): מערכת זו משלבת את מערכת בקרת היציבות יחד עם מערכת הבלימה ובכך היא מבטיחה תגובה מיידית של הבלמים, מקצרת את מרחק העצירה, ומאפשרת חסכון משמעותי במשקל. השימוש במערכת זו מאפשר הפחתה משמעותית של מספר רכיבים בתוך תא המנוע, מה שמבטיח מרכז כובד משופר, וכפועל יוצא התנהגות כביש טובה יותר.

בנוסף, תורמים להתנהגות הכביש המשובחת של הג'וליה והסטלביו החדשות, הם ההגה הישיר במיוחד ותיבת 8 הילוכים אוטומטית מבית ZF הכוללת משוטי העברת הילוכים מאחורי ההגה לטובת שליטה מוחלטת בעיקולים.

אבזור- הג'וליה והסטלביו החדשות מוצעות בשתי רמות גימור, מה שמקל על בחירת הגרסה המתאימה עבור כל לקוח:  Veloce ו-Tributo Italiano. כל רמת גימור כוללת מאפיינים ייחודיים המספקים גם את רצונותיהם של הלקוחות התובעניים ביותר, כאשר רמת הגימור Veloce מציגה את המראה הספורטיבי ביותר והיא מונעת באמצעות מנוע בנזין המפיק 280 כ"ס הנעה כפולה.

גרסת ה-Tributo Italiano מביאה לכביש את הביטוי האולטימטיבי לביצועים ולסגנון

גרסת ה-Tributo Italianoמהווה למעשה את המחווה למקורות המותג, למצוינות האיטלקית ולספורטיביות האופיינית של אלפא רומיאו. העיצוב החיצוני של גרסה זו זכה למספר אלמנטים, וביניהם: מתלים אקטיבים, חישוקים מושחרים (בג'וליה 19" ו 21" בסטלביו), גג מושחר (צביעה דוגוונית), מערכת סאונד משודרגת של HARMAN KARDON, דש בורד מוצפה עור ועיטורים ותפירות אדומות בפנים הרכב

מחירים:

אלפא רומיאו ג'וליה- מ-339,900 ₪

אלפא רומיאו סטלביו- מ-369,900 ₪

צילום: יצרן

 

להדפסה

שיתוף המאמר:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg