אוטומוטור 2019


אוטומוטור פסח 2019

תערוכת המכוניות ה- 31 של ישראל תפתח בפסח, עם תצוגת מכוניות, רכבי שטח ואופנועים בסטייל לאס וגאס.
25/3/19

כמיטב המסורת בחול המועד פסח, תערוכת המכוניות והאופנועים של ישראל חוגגת 31 שנים בהשקעת ענק ובאווירה של אירוע על עמוס ב-Super Cars, באופנועים נדירים ובטכנולוגיות ואביזרים. התערוכה עוללת תצוגת מכוניות מופעים מוטוריים נועזים ששטחם הוכפל ועוצב באופן שונה וחדשני השנה, בנוסף יהיו הפעלות למשפחה ומופעי בידור בסגנון "גוט טאלנט" באולמות.

מקלארן S 720

תערוכת המכוניות תציג סופר קארס ומגה קארס ממותגי העל הנחשקים, הנדירים והיוקרתיים בעולם במגוון אולמות ענק ממוזגים, ממכוניות בשווי של מיליוני ₪. השנה יהיו כוכבי תערוכה יקרים, איכותיים, נדירים, עתירי כוחות סוס וביצועים.

אופנועים- אולם מיוחד יוקצה לאופנועים איכותיים בהזמנה מיוחדת. ביתן של הארלי דיוידסון. וביתן ייעודי למכירת טכנולוגיות חדשות ואבזרים.

ביתן צה"ל יציג כלים משוריינים ואמצעי לחימה, נגמ"ש האיתן ייחשף בפעם הראשונה לציבור הרחב.

מכוניות שטח- תצוגת רכבי שטח בהם מפלצות ה-4X4המשוגעות ביותר בישראל.


מופעים- כל המופעים לסוגיהם יוצגו במשך כל הימים, בכל רבע שעה עד 20 דקות. יהיו לפחות 5 מופעים מוטורים שונים. שטחי המופעים המוטוריים יוכפלו ומדי רבע שעה יתקיים מופע אחר, כשסך הכל יתקיימו 5 מופעים שונים, בהם: אופנועים ב-
Free Style, מוטוקרוס, מכוניות דריפט, מכוניות מרוץ ו-4X4 בשטח ענק ושונה משנים קודמות שיוכשר במיוחד. סדנאות השדרוגים והשיפוצים העיצוביים יגדילו את שטח התצוגה שלהם, שם הקהל יבחן מקרוב את כל החידושים בענף.

פעילות למשפחה- סימולטורים ומשחקי VR ישמשו את הקהל במגוון אפשרויות. במקום יהיו גם שטחי מנוחה והפעלות לכל המשפחה. מופעים של אמנים בסגנון של Got Talentיהיו באולמות השונים, כמו מופעי ניגון על לייזרים, ריקוד עם בובות, להקה חיה שתנגן להיטים ואלופי העולם בריקודי סלסה.

לדברי דורון גילר, מנכ"ל אוטומוטור: "מאות אלפי המבקרים שמגיעים לתערוכה הגדולה בישראל דורשים ומקבלים גם השנה חידושים וריגושים שטרם נראו במדינתנו, השנה הם יחזו לראשונה מקרוב בעשרות כוכבות מוטוריות ובהופעות מרהיבות כחלק מהמגמה שלנו להתאים את התערוכה גם לשוחרי עולם הרכב וגם למשפחות המחפשות תוכן איכותי במהלך החג, לכן השנה העשרנו ושדרגנו את כמות ואופי החוויות שכרטיס הכניסה מציע".

ימי פתיחה 21 עד 24 באפריל כולל. בימים ראשון עד רביעי במשך ארבעה ימים משעה 9:30 ועד 20:00 הכניסה לילדים עד גיל 5 – בחינם.

האתר הרשמי של התערוכה: http://www.ravmotor.co.il

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg