אאודי Q3 RS חדשה

אאודי – RSQ3חדשה, ספורטיבית ועוצמתית

אאודי משיקה את הדור השני ל- RSQ3עם מנוע עוצמתי מאי פעם לדגמיAudi RS Q3 וRS Q3 Sportback החדשים, מחיר: 463,000 ₪.

26/2/20


חטיבת
Audi ישראל, מבית צ'מפיון מוטורס, מרחיבה את מגוון הQ3עם השקת דגם הקצה הספורטיבי, הRS Q3, כשלראשונה מוצעת גרסת Coupé עם הRS Q3 Sportback. גרסת הספורט של הSUV הפופולארי של המותג, מציעה יותר כוח מאי פעם עם מנוע משודרג, קל ב-26 ק"ג מקודמו, אשר מספק 400 כ"ס ומשודך לגרסה העדכנית של מערכת הquattroהאייקונית. גרסאות הRS Q3מציעות שלל מערכות בטיחות ונוחות, לחוויית נסיעה דינמית ובטוחה.

עיצוב- גרסאות הRS הספורטיביות של הQ3 מציעות עיצוב שרירי דומיננטי ברוח המותג. החזית כוללת עיצוב חדש ואגרסיבי הכולל כונסי אוויר דרמטיים בצידי הרכב, לצד שבכה עוצמתית מושחרת עם לוגו ארבע הטבעות במרכזו, כשכונס האוויר מעל השבכה מוצע בנוסף לדגם הקוואטרו הקלאסי. את חלקו העליון של הרכב מעטר חלון גג פנורמי עשוי זכוכית, בעוד חלקו האחורי של הרכב כולל עיצוב אגרסיבי המשלב מפלטים בולטים בצורה אליפטית מאחור. ובתי גלגלים מודגשים, כשלהשלמת המראה הקרבי מוצעים חישוקים בעיצוב כוכב 10 זרועות עם קליפרים אדומים.

מנוע-בדגמי ה-RSאת עיקר תשומת הלב מושך מנוע הטורבו 2.5 ליטר TFSIהמעוטר של המותג בעל חמישה צילינדרים. מנוע זה בנוי בחלקו מאלומיניום, המאפשר הפחתה משמעותית של כ-26 ק"ג בהשוואה למנוע הדגם הקודם. עם הספק מרבי של 400 כ"ס (33 כ"ס יותר מהדגם היוצא) ומומנט שיא של 48.98 קג"מ (בין הטווחים של 1,950 עד 5,850 סל"ד) המנוע מציע מהירות מרבית של 250 קמ"ש ומאיץ מ0 קמ"ש ל100 קמ"ש תוך 4.5 שניות בלבד! שתי הגרסאות מציעות מערכת הנעה כפולה קוואטרו ותיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים S-tronic, המעבירה את הכוח האדיר אל הכבישומאפשרת ליהנות מהביצועים הטובים אי פעם לדגמים אלו. לטובת התנהגות הכביש הספורטיבית Audi מציעה מערך מתלים RS ספורטיבי, הנמכת מרכב של 10 מ"מ ומערכת בלימת RS חדשה משופרת.

בטיחות- ה- RSQ3וה- RSQ3 Sportbackמצוידים במערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות, וביניהן מערכות סיוע לנהג:
Audi Pre Sense Front לניטור מרחק מלפנים ובלימה אוטומטית בעת חירום,Audi Active Lane Assist בקרה אקטיבית לסטייה מנתיב, חיישני חניה קדמיים ואחוריים עם חיווי ויזואלי, בקרת שיוט אדפטיבית ומצלמת נסיעה לאחור. את האבזור הבטיחותי והעשיר משלימים פנסי LED קדמיים ואחוריים עם איתות דינמי אחורי, 6 כריות אוויר, פונקציית תאורת יום וחיווי התראה לירידת לחץ אוויר בצמיגים.

אבזור- סביבת הנהג מצוידת בממשק Radio High Plusולוח מחוונים דיגיטלי Audi Virtual Cockpit Plus. הרכב כולל בנוסף מערכת Audi Smartphone Interface לשיקוף הטלפון הנייד על גבי המסך הראשי, מערכת שמע משודרגת תוצרת B & O הכוללת 16 רמקולים בטכנולוגיית 3D Sound, מושבי ספורט קדמיים מתכווננים חשמלית, דלת תא מטען עם פתיחה וסגירה חשמלית, מערכת בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת לשני אזורי שליטה וכוללת פתח אוורור אחורי, מפתח חכם המאפשר כניסה והתנעה ללא מפתח, חבילת תאורה פנימית מורחבת הכוללת 30 גוונים, ריפוד עור משולב Alcantara, הגה קטום בעל 3 זרועות בחיפוי עור בשילוב מנופי העברת הילוכים, מראות חשמליות חיצוניות מתכווננות ומתקפלות עם חימום ועוד. למעוניינים מוצעת גם חבילת RS הכוללת בנוסף מערכת פליטה ספורטיבית, חימום למושבים הקדמיים, מושבי ספורט RS בתיפור קונטרסטי ובעיצוב כוורת וחישוקי 21".

מחיר: מחיר שני הדגמים יחל ב- 463,000 ₪


שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אוטוקום ניוזלטר

לקבלת מבזקי רכב בנושאי חדשות רכב, צרכנות בתחבורה ומבחני דרכים מלאו פרטים:

shutterstock_445850944(1).jpg