נוהגים ומשתמשים בטלפון

טלפון בטוח בנהיגה
נוהגים ומדברים, קוראים או מסמסים, לסכנות  יש פתרונות בטוחים.
12/3/2015
בימינו, המכשירים הסלולרים שלנו הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו. ממש שלוחה נוספת של הגוף אשר לעתים נדמה שלא נוכל לחיות בלעדיה. אנחנו מרגישים הכרח להיות תמיד מחוברים לאינפורמציה ולהיות זמינים בווטאסאפ, מיילים ופייסבוק עד כדי כך שהפלאפון אתנו בארוחת ערב, צפייה בסרט, חדר כושר, במקלחת ובנהיגה. מי מאיתנו לא משתמש בפלאפון תוך כדי נהיגה? הרי זה כמעט בלתי אפשרי. רק יחידי סגולה יכולים לעמוד בפיתוי של הצליל של קבלת סמס או מייל, ורק יחידי סגולה מסוגלים לעמוד בפיתוי של לקרוא חדשות או להיכנס לפייסבוק בזמן פקק. 
על פי עמותת אור ירוק, שימוש בטלפון בזמן נהיגה מגביר את הסיכוי לתאונה ב 2,300%. עצרו רגע ותנו לנתון הזה לחלחל. הרי זה הגיוני, בזמן שאנחנו מתעסקים עם הפלאפון הרכב שלנו נוסע ב 100 קמ"ש ללא נהג. כולנו מודעים לסכנות, כולנו יודעים שמעבר לקנס הכספי שנשלם אם נתפס אנחנו יכולים לשלם מחיר גבוה בהרבה אם חלילה נקלע לתאונה, אך יחד עם זאת אנחנו מסמסים. הבעיה של שימוש בטלפון היא בעיה שכל כך מושרשת בתרבות הישראלית עד כדי כך שלעתים נדמה שלא ניתן למנוע אותה.

חברת Good 2 go הישראלית, הבינה את הצורך שלנו בשימוש בטלפון ומציעה פתרון מהפכני למגזר הפרטי והעסקי שמאפשר לארגונים לבחור בעצמם איזה אפליקציות הם מאשרים לנהגים להשתמש בזמן נהיגה, ובאיזה לא. למשל, חברה יכולה להחליט שהיא מאשרת לנהגיה לבצע שיחות טלפון, להשתמש בוויז ולשמוע מוזיקה. אותה חברה לא מעוניינת בכך שנהגיה ישתמשו במיילים, פייסבוק, ווטסאפ ושאר אפליקציות למיניהן תוך כדי נהיגה. בלחיצת כפתור אחת כל ההתניות החדשות נכנסות לתוקף בכל הרכבים. 
התחלתם בנסיעה? המערכת מזהה את התנועה ומפעילה את האפליקציה בעצמה. אין צורך בהפעלה ידנית והיא לא ניתנת לנטרול עצמאי. המערכת יודעת לזהות את מיקום הנהג ברכב ולנטרל אך ורק את הפלאפון של מי שיושב במושב הנהג. הנהג/ת תמיד יוכלו לתת את הטלפון ליושב/ת לצידם. המערכת יודעת לזהות שהטלפון כבר לא נמצא אצל הנהג וכל האפליקציות ישתחררו. אין צורך בהתקנה, אין צורך במוסך ואין צורך בחיבורים מסובכים. המערכת הינה מערכת בגודל של סמארטפון שמודבקת לשמשה ונטענת בצורה סולארית.

אם הבטיחות של העובדים שלכם ובני משפחתכם היא מעל הכל. אל תקחו את הסיכון. ה
פרטים אודות פתרונות  ולמניעת שימוש בטלפון בזמן נהיגה, מצויים באתר האינטרנט לחץ: - www.good2go.co.il
 
 
הדפסה
   
שלח לחבר
אתרי יבואן