ניטור נהיגה עם פוינטר IQ

פוינטר השיקה את
POINTER IQ
מערכת התנהגות נהג המערכת החדשה מזהה, מתריעה, מודדת ומדווחת על מגוון פרמטרים ביניהם: תאוצה חזקה, פניות חדות ,בלימות חזקות, ירידה מהשוליים, נסיעה במהירות חריגה. בכך היא המעודדת את הנהג לנהיגה נכונה בזמן אמת.
6/3/2013
פוינטר, חטיבת האיתור והשבת כלי רכב גנובים מקבוצת "שגריר מערכות" השיקה החודשאת ה- POINTER IQ מערכת חדשה להתנהגות נהג ה"מחנכת" את הנהג לנהיגה נכונה בזמן אמת. במידה והנהג מתקן את החריגה בזמן קצר, הדיווח לא עובר למנהל ב"משרד האחורי". המערכת החדשה מזהה, מתריעה, מודדת ומדווחת על מגוון פרמטרים ביניהם תאוצה חזקה, פניות חדות, בלימות חזקות, פנייה משולבת עם בלימה )בלימה אל תוך פנייה(, פנייה משולבת עם האצה, (האצה ביציאה מפנייה(, נסיעה בדרכי עפר וירידה מהשוליים, נסיעה במהירות חריגה (הנמדדת ב- 3 דרגות הנקבעות בזיכרון המערכת) ועמידה במקום במצב מונע. המערכת החדשה המותקנת ברכב בגודל של משדר GPS והיא בעלת צג DFD (Driver Feedback Display) המספקת לנהג משובים. מדובר במערכת שממשיכה להתריע לנהג על כל חריגה לאורך זמן. בנוסף המערכת מספקת חיווי קולי חיווי אנושי וחיווי ויזואלי. המערכת מאפשרת לנהל מערך ניטור והדרכה מותאם-נהג, בצורה כזאת שנהגים שונים יכולים לקבל התראות קוליות/ויזואליות על רמות חומרה שונות של אירועים. לדוגמא, נהג אחד יקבל התראות קוליות על אירועים ברמת חומרה גבוהה בלבד בעוד שנהג אחר יקבל הודעת קוליות כבר ברמת חומרה בינונית.

בקרה נהיגה ממוחשבת

אילן גולדשטיין
מנהל פוינטר מציין כי: "מנהלי ציי רכב רבים הפנימו שהתקנת מערכת התנהגות נהג חוסכת כסף רב בתאונות שמנעה, בלאי רכב, חלקים וצמיגים, חסכון בדלק והחשוב מכל- מניעת פגיעות בנפש. הכשל ברוב מערכות התנהגות נהג הוא לשמר את רמת הערנות והשימוש בהתראות על חריגות לאורך זמן מבלי לגרום לנהג "לשנוא" אותן. ה- POINTER IQ
לא רק מודד ומנטר את הנהג לאורך זמן "מבלי להתעייף", אלא מעודד אותו לתקן את צורת נהיגתו ומשאיר למנהל התחבורה לטפל רק במיעוט חריג, וזה אחד האלמנטים המשמעותיים במערכת החדשה", הוסיף גולדשטיין.
חברת פוינטר, מתמחה בתחום שירותי המיגון, ניהול ציי רכב, איתור, איכון והשבת רכב גנוב. לחברה למעלה מ- 90 אלף לקוחות עם כ-140 אלף מערכות פעילות. פוינטר מתבססת על טכנולוגיה מתקדמת שמטרתה לסכל גניבת רכבים ומערך אכיפה שמטרתו להשיב רכבים במקרה בו התגברו על מערכות המיגון. פוינטר מאושרת ע"י כל חברות הביטוח בישראל וכל יבואני הרכב . פוינטר היא חלק מקבוצת שגריר המשרתת כ-1,000,000 לקוחות בתחומי שירותי דרך וגרירה ועוד.
הדפסה
   
שלח לחבר
אתרי יבואן